X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Dimitra*** - 10/11 nocí

Řecko

>

Kréta

>

Kokkini Hani

Hotel Dimitra*** - 10/11 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
50 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovní

Útulný rodinný hotel v příjemném prostředí letoviska Kokkini Hani (Řecko, Kréta) se nachází 50 m od převážně písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Hotelový komplex je složený ze tří budov a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, Wi-Fi (zdarma), restauraci, bar, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětské hřiště. Zajímavým faktem je, že komplex je postaven v bezprostřední blízkosti archeologického naleziště, letního sídla Minojců. V letovisku najdete několik restaurací, taveren, barů, marketů a obchodů suvenýry. 3 km od hotelu se také nachází velký vodní park Anopolis. Tento velice příjemný hotel doporučujeme klientům, kteří ocení blízkost pláže, památek a chtějí si užít pohodovou dovolenou.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 570
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Útulně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, klimatizace (za poplatek), lednice, TV, telefon, sejf (za poplatek),
koupelna a balkon.

Stravování

Snídaně formou jednoduchého bufetu, večeře formou servírovaného menu se salátovým bufetem.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

letištní taxy a palivový příplatek

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 570 Kč/noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Travel Service, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna a Prahy do Heraklionu – středa/sobota. Termíny 25.5. – 5.6. a 28.9. – 9.10. mají odlet nebo přílet z/do Prahy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Poklidnější středisko ležící na severním pobřeží ostrova Kréta (Řecko). Najdete zde nákupní možnosti, taverny, restaurace a bary. Poloha střediska umožňuje ovšem také poznávání historických památek a přírodních krás ostrova, zvláště pak jeho severovýchodní části, ale i hlavního města Kréty. Místní pláže jsou užší, písečné a místy oblázkové, s pozvolným vsupem do vody. Velkým lákadlem je také vodní park Star Beach Water Park. Vzdálenost od letiště Heraklion je 11 km.

Fakultativní výlety

Ostrov Chrissi
Z nejjižněji položeného krétského města Ierapetra se lodí vydáme na neobydlený ,,zlatý" ostrov. Všechny ostrovy mají svou osobitou krásu, ale ostrov Chrissi se liší svou exotickou krásou od všech ostatních ostrovů ve Středomoří. Azurově modré moře, nádherné pláže, nepřeberné množství mušlí, vytváří exotickou atmosféru tohoto malého pozemského ráje.

Spinalogna, Agios Nikolaos
Autobusem se dopravíme do přímořského letoviska Elounda, odkud se výletní lodí přeplavíme na malebný ostrov Spinalonga. Benátská pevnost, která dominuje celému ostrovu, a historie malomocných, kteří zde byli izolováni do roku 1957, ale také podmanivá krajina zaujmou jistě všechny návštěvníky. Poplujeme lodí na poloostrov Kolokitha, kde je v kouzelné laguně čas na koupání a barbecue. Z Eloundy se autobusem dopravíme do města Agios Nikolaos, jež bíle lemuje okraj Mirabelského zálivu.

Knossos, Heraklion, trh
Palác Knossos byl postaven před 4.000 lety jako největší administrativní a kulturní centrum minojské civilizace. Po prohlídce paláce navštívíme hlavní město Heraklion, založené v roce 828 arabskými piráty. Zastávka na městském trhu a procházka na pěší zóně v centru Heraklionu s množstvím obchodů, kaváren a taveren se zcela jistě zalíbí všem návštěvníkům.

Ostrov Santorini
Santorini je považované za legendární ztracenou Atlantidu. Po plavbě lodí jste odměněni pohledem na překrásné scenérie vulkanických kopců, na kterých jsou jako vlaštovčí hnízda nalepené bělostné vesničky. Na pozadí kobaltově modrého moře navštívíte hlavní město Thiru, kam se dostanete lanovkou nebo na oslících, s typickými úzkými křivolakými uličkami, kde každý vychvaluje své zboží. Nad sklenkou vína si můžete vychutnat jedinečný pohled na zbytek vulkanického kráteru, který zbyl po výbuchu sopky.

Soutěska Samaria
Pěší túra soutěskou, která je nejdelší v Evropě. Mohutné skalní masivy, panenská příroda, to vše zapůsobí na každého turistu, který se okusí zdolat tuto evropskou raritu. Soutěska Samaria je dlouhá 18 km a v některých částech až 600 m hluboká. Po náročné túře budete odměněni koupáním v křišťálově čistém moři a plavbou lodí do přístavu.

Gramvousa
Odplujeme na poloostrov Gramvousa a na malém ostrůvku je krátká zastávka. Zájemci si mohou prohlédnout hradby historického pevnění. Pevnost byla na ostrově postavena Benátčany v posledním období jejich vlády a později sloužila v době osvobozeneckých bojů proti Turkům. V zátoce pod pevností je ztroskotaná loď. Poté poplujeme k pirátské zátoce Balos. V této křišťálové zátoce své líbanky trávili i princ Charles a princezna Diana.