X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Elounda Blu**** - 10/11 nocí

Řecko

>

Kréta

>

Elounda

Hotel Elounda Blu**** - 10/11 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
50 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovní

Zrekonstruovaný hotel se nachází 50 m od písčito-oblázkové pláže, která je oddělena pobřežní komunikací. Hotel je postavený ve stylu amfiteátru ve svahu s krásným výhledem na záliv Elounda(Řecko, Kréta). Celý komplex se skládá z hlavní budovy a patrových pavilonů v krásné zahradě. Hostům je k dispozici recepce, TV místnost, internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi připojení v lobby a u bazénu (zdarma), restaurace, lobby bar, snack bar, bar u bazénu, plážový bar, bazén se sluneční terasou s lehátky a slunečníky zdarma. Ke sportovním aktivitám zdarma patří stolní tenis a tělocvična. Za poplatek je v areálu hotelu k dispozici biliárd, relaxační studio se saunou, turecké lázně, masáže. Hotel je určen pouze pro dospělé. Služby na vynikající úrovni a okouzlující prostředí vám zajistí klidnou dovolenou.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

all Inclusive Na osobu / Na noc 740
výhled na moře Na osobu / Na noc 170
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Prostorné a pohodlné dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, sejf (za poplatek), koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně a večeře formou bohatého bufetu.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

letištní taxy a palivový příplatek

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Odlety jsou z Brna do Heraklionu (středa / sobota).
Za příplatek 600 Kč zajišťujeme i odlety pravidelnými linkami české letecké společnosti Smart Wings z Prahy do Heraklionu (středa / sobota).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Městečko na okraji Mirabelského zálivu, vzdálené asi 75 kilometrů východně od Heraklionu a asi 8 kilometrů od města Agios Nikolaos. Elounda - Kréta (Řecko) - je nejluxusnějším střediskem Kréty, je zde soustředěno nejvíce 5 hvězdičkových hotelů z celého ostrova. Malebné prostředí je doplněno výhledem na poloostrov Kolokitha a na ostrov Spinalonga, na který několikrát za hodinu odplouvá trajekt. Za návštěvu stojí malebný přístav s rybářskými lodičkami, s množstvím taveren, kaváren a obchodů. Vzhledem ke klidnějšímu nočnímu životu je tato oblast vhodná pro klienty, kteří chtějí relaxovat.

Fakultativní výlety

Ostrov Chrissi
Z nejjižněji položeného krétského města Ierapetra se lodí vydáme na neobydlený ,,zlatý" ostrov. Všechny ostrovy mají svou osobitou krásu, ale ostrov Chrissi se liší svou exotickou krásou od všech ostatních ostrovů ve Středomoří. Azurově modré moře, nádherné pláže, nepřeberné množství mušlí, vytváří exotickou atmosféru tohoto malého pozemského ráje.

Spinalogna, Agios Nikolaos
Autobusem se dopravíme do přímořského letoviska Elounda, odkud se výletní lodí přeplavíme na malebný ostrov Spinalonga. Benátská pevnost, která dominuje celému ostrovu, a historie malomocných, kteří zde byli izolováni do roku 1957, ale také podmanivá krajina zaujmou jistě všechny návštěvníky. Poplujeme lodí na poloostrov Kolokitha, kde je v kouzelné laguně čas na koupání a barbecue. Z Eloundy se autobusem dopravíme do města Agios Nikolaos, jež bíle lemuje okraj Mirabelského zálivu.

Knossos, Heraklion, trh
Palác Knossos byl postaven před 4.000 lety jako největší administrativní a kulturní centrum minojské civilizace. Po prohlídce paláce navštívíme hlavní město Heraklion, založené v roce 828 arabskými piráty. Zastávka na městském trhu a procházka na pěší zóně v centru Heraklionu s množstvím obchodů, kaváren a taveren se zcela jistě zalíbí všem návštěvníkům.

Ostrov Santorini
Santorini je považované za legendární ztracenou Atlantidu. Po plavbě lodí jste odměněni pohledem na překrásné scenérie vulkanických kopců, na kterých jsou jako vlaštovčí hnízda nalepené bělostné vesničky. Na pozadí kobaltově modrého moře navštívíte hlavní město Thiru, kam se dostanete lanovkou nebo na oslících, s typickými úzkými křivolakými uličkami, kde každý vychvaluje své zboží. Nad sklenkou vína si můžete vychutnat jedinečný pohled na zbytek vulkanického kráteru, který zbyl po výbuchu sopky.

Soutěska Samaria
Pěší túra soutěskou, která je nejdelší v Evropě. Mohutné skalní masivy, panenská příroda, to vše zapůsobí na každého turistu, který se okusí zdolat tuto evropskou raritu. Soutěska Samaria je dlouhá 18 km a v některých částech až 600 m hluboká. Po náročné túře budete odměněni koupáním v křišťálově čistém moři a plavbou lodí do přístavu.

Gramvousa
Odplujeme na poloostrov Gramvousa a na malém ostrůvku je krátká zastávka. Zájemci si mohou prohlédnout hradby historického pevnění. Pevnost byla na ostrově postavena Benátčany v posledním období jejich vlády a později sloužila v době osvobozeneckých bojů proti Turkům. V zátoce pod pevností je ztroskotaná loď. Poté poplujeme k pirátské zátoce Balos. V této křišťálové zátoce své líbanky trávili i princ Charles a princezna Diana.