X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Marirena*** - 7 nocí

Řecko

>

Kréta

>

Ammoudara

Hotel Marirena*** - 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
120 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarSejfBazén venkovní

Rodinný hotel Marirena se nachází v letovisku Ammoudara (Řecko, Kréta),4 km východně od Heraklionu. Promenáda zde je lemována mnoha obchody, bary, restauracemi, kavárnami a místními trhy. K dlouhé písečné pláži se dostanete po 120 metrech. Hotel disponuje halou s recepcí, bazénem a dětským bazénem, kde jsou slunečníky a lehátka zdarma, dále restaurací Dionysos, nabízející jídla jak středomořské, tak řecké kuchyně, a snack bar, kde si můžete vychutnat kávu i koktejly. Na recepci lze zajistit půjčení auta nebo motorky či vyjížďky na koních. Hotel doporučujeme jak rodinám s dětmi, které ocení krátký transfer z letiště, tak dvojicím, které si přejí ubytování v blízkosti pláže, v dosahu živého letoviska a blízkosti hlavního města s historickým centrem.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Rodinný pokoj Na osobu / Na noc 70
all Inclusive Na osobu / Na noc 340
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (1 místnost) nebo rodinné pokoje (2 místnosti), klimatizace (individuální), TV/SAT, telefon, lednice, rychlovarná konvice, sejf (za poplatek), koupelna. Dětská postýlka zdarma.

Stravování

Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení all inclusive.

Cena zahrnuje

• letištní taxy a palivový příplatek

• ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

• leteckou přepravu tam i zpět

• transfery letiště/hotel/letiště

• činnost stálého delegáta

Příplatky

Rodinný pokoj: 70 Kč/noc

All inclusive: 340 Kč/noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Letovisko Amoudara se nachází na severním pobřeží Kréty, jen 4 km západně od hlavního města Heraklion. Ammoudara byla od počátku stavěna se záměrem vybudovat nové a moderní turistické letovisko. Také proto zde není mnoho historických památek, za těmi se budete muset vydat např. do Heraklionu, kam se pohodlně dostanete místními autobusy. Největší předností této oblasti je dlouhá a široká písečná pláž s pozvolným vstupem do vody, však také název Ammoudara je odvozen od slova ammos, tedy písek. Díky své poloze je toto letovisko ideálním výchozím místem jak pro rodiny s dětmi, tak pro ty, co chtějí poznat tento krásný ostrov.

Fakultativní výlety

Ostrov Chrissi
Z nejjižněji položeného krétského města Ierapetra se lodí vydáme na neobydlený,zlatý“ ostrov. Všechny ostrovy mají svou osobitou krásu, ale ostrov Chrissi se liší svou exotickou krásou od všech ostatních ostrovů ve Středomoří. Azurově modré moře, nádherné pláže, nepřeberné množství mušlí, vytváří exotickou atmosféru tohoto malého pozemského ráje.


Spinalogna, Agios Nikolaos
Autobusem se dopravíme do přímořského letoviska Elounda, odkud se výletní lodí přeplavíme na malebný ostrov Spinalonga. Benátská pevnost, která dominuje celému ostrovu a historie malomocných, kteří zde byli izolováni do roku 1957, ale také podmanivá krajina zaujmou jistě všechny návštěvníky. Poplujeme lodí na poloostrov Kolokitha, kde je v kouzelné laguně čas na koupání a barbecue. Z Eloundy se autobusem dopravíme do města Agios Nikolaos, jež bíle lemuje okraj Mirabelského zálivu.


Knossos, Heraklion, trh
Palác Knossos byl postaven před 4.000 lety jako největší administrativní a kulturní centrum minojské civilizace. Po prohlídce paláce navštívíme hlavní město Heraklion, založené v roce 828 arabskými piráty. Zastávka na městském trhu a procházka na pěší zóně v centru Heraklionu s množstvím obchodů, kaváren a taveren se zcela jistě zalíbí všem návštěvníkům.


Kréta známá i neznámá
Navštívíme jedno z největších a nejzajímavějších akvárií svého druhu v Evropě. Na rozloze 3.500 m2 je postaveno 32 obřích a 25 menších akvárií, ve kterých žije přes 4 000 mořských živočichů. Dále se vydáme vnitrozemím Kréty, do známého sdružení Peza, kde nás pohostí vínem, rakií a krétskými specialitkami. Navštívíme jeden z nejznámějších klášterů na ostrově – Angárathos. Své putování ukončíme v oblasti Thrapsano, známé pro své hrnčírny. Absolvováním tohoto výletu poznáte nejen bohatý život krétského vnitrozemí, ale také jeho jedinečnou krásu.

Soutěska Samaria
Pěší túra soutěskou, která je nejdelší v Evropě. Mohutné skalní masivy, panenská příroda, to vše zapůsobí na každého turistu, který se pokusí zdolat tuto evropskou raritu. Soutěska Samaria je dlouhá 18 km a v některých částech až 600 m hluboká. Po náročné túře budete odměněni koupáním v křišťálově čistém moři a plavbou lodí do přístavu.


Gramvousa
Odplujeme na poloostrov Gramvousa a na malém ostrůvku je krátká zastávka. Zájemci si mohou prohlédnout hradby historického opevnění. Pevnost byla na ostrově postavena Benátčany v posledním období jejich vlády a později sloužila v době osvobozeneckých bojů proti Turkům. V zátoce pod pevností je ztroskotaná loď. Poté poplujeme k pirátské zátoce Balos. V této křišťálové zátoce své líbanky trávili i princ Charles a princezna Diana.