X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Aks Minoa Palace**** - 7 nocí

Řecko

>

Kréta

>

Amnissos

Hotel Aks Minoa Palace**** - 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfFitnessTenisBazén venkovní

Tento elegantní hotel se nachází v oblasti Amnissos (Řecko, Kréta), 7 km vzdálené od Heraklionu, na krásné 2 km dlouhé písečné pláži. K vybavení patří hala s recepcí s Wi‑Fi připojením zdarma, internetový koutek (za poplatek), výtah, 2 restaurace, lobby bar, snack bar, obchod se suvenýry a minimarket. Venkovní bazén s oddělenou dětskou částí přímo u pláže láká k relaxaci a odpočinku. Slunečníky a lehátka jsou u bazénu i na pláži zdarma. K dispozici je také fitness, tenis, stolní tenis, volejbal, kulečník, animace pro děti i dospělé a tematické večery. Nejbližší obchody a bary se nachází 100 m od hotelu. Tento hotel ocení především klienti hledající oblast v dosahu rušného města.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky nebo rodinné pokoje pro 4 osoby (1 místnost, palanda), klimatizace (individuální), lednice, TV/SAT, rádio, sejf, fén, koupelna, balkon. Dětská postýlka zdarma.

Stravování

All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby, odpolední občerstvení v baru u bazénu nebo na pláži.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět
• ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště/hotel/letiště
• činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy – sobota/sobota. Termíny 27.5. - 3.6. a 30.9. - 7.10. odlet z Prahy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Nenápadný Amnissos je víska schovaná v severní polovině největšího řeckého ostrova Kréty (Řecko) u břehů Krétského moře. Amnissos leží kousek od třetího největšího krétského města Rethymnon, do metropolí Iraklio a Chania je to z něj shodně slabou hodinku cesty autobusem. Pár kilometrů od Amnissosu se začíná zvedat masiv nejvyššího krétského pohoří Psiloritis. Amnissos je původně starověká obec a roku 1932 zde byly při vykopávkách objeveny pozůstatky po starověké vile. Dnes však místo slouží především jako rekreační oblast pro obyvatele nedalekého Rethymnonu a pro turisty. Pobyt zde je vhodný především pro každého, kdo hledá pro svou letní dovolenou klidnější místo s výborným dopravní spojením a řadou zajímavých míst v okolí. Hlavním turistickým lákadlem Amnissosu je místní pláž. Pokrývá ji jemný písek a pomalu se ztrácí v čisté, osvěžující vodě. Bývá často zaplněná, protože je dobře organizovaná a solidně vybavená. Její nevýhodou jsou silné větry ze severu.

Fakultativní výlety

Ostrov Chrissi
Z nejjižněji položeného krétského města Ierapetra se lodí vydáme na neobydlený,zlatý“ ostrov. Všechny ostrovy mají svou osobitou krásu, ale ostrov Chrissi se liší svou exotickou krásou od všech ostatních ostrovů ve Středomoří. Azurově modré moře, nádherné pláže, nepřeberné množství mušlí, vytváří exotickou atmosféru tohoto malého pozemského ráje.


Spinalogna, Agios Nikolaos
Autobusem se dopravíme do přímořského letoviska Elounda, odkud se výletní lodí přeplavíme na malebný ostrov Spinalonga. Benátská pevnost, která dominuje celému ostrovu a historie malomocných, kteří zde byli izolováni do roku 1957, ale také podmanivá krajina zaujmou jistě všechny návštěvníky. Poplujeme lodí na poloostrov Kolokitha, kde je v kouzelné laguně čas na koupání a barbecue. Z Eloundy se autobusem dopravíme do města Agios Nikolaos, jež bíle lemuje okraj Mirabelského zálivu.


Knossos, Heraklion, trh
Palác Knossos byl postaven před 4.000 lety jako největší administrativní a kulturní centrum minojské civilizace. Po prohlídce paláce navštívíme hlavní město Heraklion, založené v roce 828 arabskými piráty. Zastávka na městském trhu a procházka na pěší zóně v centru Heraklionu s množstvím obchodů, kaváren a taveren se zcela jistě zalíbí všem návštěvníkům.


Kréta známá i neznámá
Navštívíme jedno z největších a nejzajímavějších akvárií svého druhu v Evropě. Na rozloze 3.500 m2 je postaveno 32 obřích a 25 menších akvárií, ve kterých žije přes 4 000 mořských živočichů. Dále se vydáme vnitrozemím Kréty, do známého sdružení Peza, kde nás pohostí vínem, rakií a krétskými specialitkami. Navštívíme jeden z nejznámějších klášterů na ostrově – Angárathos. Své putování ukončíme v oblasti Thrapsano, známé pro své hrnčírny. Absolvováním tohoto výletu poznáte nejen bohatý život krétského vnitrozemí, ale také jeho jedinečnou krásu.

Soutěska Samaria
Pěší túra soutěskou, která je nejdelší v Evropě. Mohutné skalní masivy, panenská příroda, to vše zapůsobí na každého turistu, který se pokusí zdolat tuto evropskou raritu. Soutěska Samaria je dlouhá 18 km a v některých částech až 600 m hluboká. Po náročné túře budete odměněni koupáním v křišťálově čistém moři a plavbou lodí do přístavu.


Gramvousa
Odplujeme na poloostrov Gramvousa a na malém ostrůvku je krátká zastávka. Zájemci si mohou prohlédnout hradby historického opevnění. Pevnost byla na ostrově postavena Benátčany v posledním období jejich vlády a později sloužila v době osvobozeneckých bojů proti Turkům. V zátoce pod pevností je ztroskotaná loď. Poté poplujeme k pirátské zátoce Balos. V této křišťálové zátoce své líbanky trávili i princ Charles a princezna Diana.