X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Minos Imperial Luxury Beach & Spa***** - 10/11 nocí

Řecko

>

Kréta

>

Milatos

Hotel Minos Imperial Luxury Beach & Spa***** - 10/11 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfFitnessTenisBazén venkovníBazén se skluzavkami

Luxusní hotelový komplex vystavěný v mírném svahu se nachází přímo u písečné pláže v klidné oblasti Milatos (Řecko, Kréta), 15 km od rušného letoviska Malia. Celý areál je obklopený krásnou zahradou s palmami a olivovníky. Hotel nabízí vstupní halu s recepcí a Wi-Fi připojením zdarma, TV místnost, 5 restaurací (hlavní, grill, čínská, italská, à la carte) a 5 barů, 5 velkých venkovních bazénů se sladkou i slanou vodou, 3 dětské bazény s lehátky a slunečníky zdarma a menší aquapark se 3 skluzavkami, minimarket, butik, obchod se suvenýry a dětské hřiště. Hotel pořádá řadu aktivních programů, jako jsou aqua aerobic, soutěže a hry, hudební a zábavní programy během večera nebo kurzy řeckého tance. Ke sportovnímu vyžití patří stolní tenis, tenis, fitness, sauna, elektronické hry, volejbalové a fotbalové hřiště nebo potápěčské centrum a nabídka vodních sportů na pláži. Hotel s kvalitními službami v klidném prostředí přímo u pláže doporučujeme náročnějším klientům.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

all inclusive dospělý Na osobu / Na noc 680
all inclusive dítě 2-12 let Na osobu / Na den 400
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Komfortně vybavené dvoulůžkové pokoje, klimatizace (individuální), lednice, TV/SAT, rádio, sejf a internet (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa.
U tohoto hotelu jsou v nabídce další typy pokojů:
Hotel MINOS IMPERIAL LUXURY BEACH & SPA***** výhled na moře - dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky
Na vyžádání rodinné pokoje až pro 4 osoby (1 místnost) nebo pokoje s vlastním či sdíleným bazénem.

Stravování

Polopenze:Snídaně (7.30−10.00) a večeře (19.00−21.30) formou bufetu.
All inclusive za příplatek: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení během dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11.00−23.00).

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět

ubytování na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

letištní taxy a palivový příplatek

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy – středa/sobota.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Fakultativní výlety

Ostrov Chrissi
Z nejjižněji položeného krétského města Ierapetra se lodí vydáme na neobydlený ,,zlatý" ostrov. Všechny ostrovy mají svou osobitou krásu, ale ostrov Chrissi se liší svou exotickou krásou od všech ostatních ostrovů ve Středomoří. Azurově modré moře, nádherné pláže, nepřeberné množství mušlí, vytváří exotickou atmosféru tohoto malého pozemského ráje.

Spinalogna, Agios Nikolaos
Autobusem se dopravíme do přímořského letoviska Elounda, odkud se výletní lodí přeplavíme na malebný ostrov Spinalonga. Benátská pevnost, která dominuje celému ostrovu, a historie malomocných, kteří zde byli izolováni do roku 1957, ale také podmanivá krajina zaujmou jistě všechny návštěvníky. Poplujeme lodí na poloostrov Kolokitha, kde je v kouzelné laguně čas na koupání a barbecue. Z Eloundy se autobusem dopravíme do města Agios Nikolaos, jež bíle lemuje okraj Mirabelského zálivu.

Knossos, Heraklion, trh
Palác Knossos byl postaven před 4.000 lety jako největší administrativní a kulturní centrum minojské civilizace. Po prohlídce paláce navštívíme hlavní město Heraklion, založené v roce 828 arabskými piráty. Zastávka na městském trhu a procházka na pěší zóně v centru Heraklionu s množstvím obchodů, kaváren a taveren se zcela jistě zalíbí všem návštěvníkům.

Ostrov Santorini
Santorini je považované za legendární ztracenou Atlantidu. Po plavbě lodí jste odměněni pohledem na překrásné scenérie vulkanických kopců, na kterých jsou jako vlaštovčí hnízda nalepené bělostné vesničky. Na pozadí kobaltově modrého moře navštívíte hlavní město Thiru, kam se dostanete lanovkou nebo na oslících, s typickými úzkými křivolakými uličkami, kde každý vychvaluje své zboží. Nad sklenkou vína si můžete vychutnat jedinečný pohled na zbytek vulkanického kráteru, který zbyl po výbuchu sopky.

Soutěska Samaria
Pěší túra soutěskou, která je nejdelší v Evropě. Mohutné skalní masivy, panenská příroda, to vše zapůsobí na každého turistu, který se okusí zdolat tuto evropskou raritu. Soutěska Samaria je dlouhá 18 km a v některých částech až 600 m hluboká. Po náročné túře budete odměněni koupáním v křišťálově čistém moři a plavbou lodí do přístavu.

Gramvousa
Odplujeme na poloostrov Gramvousa a na malém ostrůvku je krátká zastávka. Zájemci si mohou prohlédnout hradby historického pevnění. Pevnost byla na ostrově postavena Benátčany v posledním období jejich vlády a později sloužila v době osvobozeneckých bojů proti Turkům. V zátoce pod pevností je ztroskotaná loď. Poté poplujeme k pirátské zátoce Balos. V této křišťálové zátoce své líbanky trávili i princ Charles a princezna Diana.