X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Petra Mare ****

Řecko

>

Kréta

>

Ierapetra

Hotel Petra Mare ****
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarFitnessBazén venkovníBazén se skluzavkami

V letovisku Ierapetra (Řecko, Kréta) přímo na dlouhé písečné pláži, která je vhodná pro děti, leží tento oblíbený a dobře vedený hotel, který disponuje velkou halou s recepcí, restaurací, barem s venkovní terasou, TV koutem a malou obchodní pasáží. V zahradě je umístěn velký bazén se slunečníky a lehátky zdarma, pro děti je zde bazén s mnoha vodními atrakcemi. Venkovní divadlo se dvěma bary, venkovní diskotéka a dvě taverny se postarají o vaši večerní zábavu. Milovníci sportů zajisté ocení místní fitness, stolní tenis, plážový volejbal, vodní pólo, gymnastiku a animace, saunu, vířivku a širokou nabídku vodních sportů na pláži. Výhodná poloha nedaleko atraktivního města, blízkost pláže i bohaté možnosti zábavy jsou zárukou nezapomenutelné dovolené. Hotel na vysoké úrovni je skvělým tipem hlavně pro rodinné dovolené, protože výhodný systém all inclusive umožní dětem splnit každé jejich přání.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 1000
výhled na moře Na osobu / Na noc 70
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, klimatizace, lednice, TV/SAT, rádio, telefon, fén, koupelna a balkon.

Stravování

All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní resturaci. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů v hlavním baru a snackbaru (10.00–24.00) ouzo, rakie, domácí brandy, řecké točené pivo, místní nealkoholické nápoje, domácí víno, místní lihoviny, káva, čaj. Teplé a studené snacky (10.00–24.00), zmrzlina (12.00–13.00 a 16.00–17.00).

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Travel Service, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna do Heraklionu (pátek/úterý).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Toto šarmantní, nejjižnější město Evropy bylo již ve 2. st. před Kristem považováno za jedno z nejdůležitějších měst Kréty (Řecko), takže si dnes při toulkách zajímavými uličkami starého města můžete prohlédnout benátskou pevnost, archeologické muzeum a řadu kostelíků s cennými ikonami. Z přístavu odjíždějí lodě na ostrůvek Chrisi, který je nejjižnějším přírodním parkem v Evropě. Díky příjemnému klimatu, stálému počasí a nedotčené přírodě je Ierapetra ideálním místem pro vaši dovolenou.

Fakultativní výlety

Ostrov Chrissi
Z nejjižněji položeného krétského města Ierapetra se lodí vydáme na neobydlený,zlatý“ ostrov. Všechny ostrovy mají svou osobitou krásu, ale ostrov Chrissi se liší svou exotickou krásou od všech ostatních ostrovů ve Středomoří. Azurově modré moře, nádherné pláže, nepřeberné množství mušlí, vytváří exotickou atmosféru tohoto malého pozemského ráje.


Spinalogna, Agios Nikolaos
Autobusem se dopravíme do přímořského letoviska Elounda, odkud se výletní lodí přeplavíme na malebný ostrov Spinalonga. Benátská pevnost, která dominuje celému ostrovu a historie malomocných, kteří zde byli izolováni do roku 1957, ale také podmanivá krajina zaujmou jistě všechny návštěvníky. Poplujeme lodí na poloostrov Kolokitha, kde je v kouzelné laguně čas na koupání a barbecue. Z Eloundy se autobusem dopravíme do města Agios Nikolaos, jež bíle lemuje okraj Mirabelského zálivu.


Knossos, Heraklion, trh
Palác Knossos byl postaven před 4.000 lety jako největší administrativní a kulturní centrum minojské civilizace. Po prohlídce paláce navštívíme hlavní město Heraklion, založené v roce 828 arabskými piráty. Zastávka na městském trhu a procházka na pěší zóně v centru Heraklionu s množstvím obchodů, kaváren a taveren se zcela jistě zalíbí všem návštěvníkům.


Kréta známá i neznámá
Navštívíme jedno z největších a nejzajímavějších akvárií svého druhu v Evropě. Na rozloze 3.500 m2 je postaveno 32 obřích a 25 menších akvárií, ve kterých žije přes 4 000 mořských živočichů. Dále se vydáme vnitrozemím Kréty, do známého sdružení Peza, kde nás pohostí vínem, rakií a krétskými specialitkami. Navštívíme jeden z nejznámějších klášterů na ostrově – Angárathos. Své putování ukončíme v oblasti Thrapsano, známé pro své hrnčírny. Absolvováním tohoto výletu poznáte nejen bohatý život krétského vnitrozemí, ale také jeho jedinečnou krásu.

Soutěska Samaria
Pěší túra soutěskou, která je nejdelší v Evropě. Mohutné skalní masivy, panenská příroda, to vše zapůsobí na každého turistu, který se pokusí zdolat tuto evropskou raritu. Soutěska Samaria je dlouhá 18 km a v některých částech až 600 m hluboká. Po náročné túře budete odměněni koupáním v křišťálově čistém moři a plavbou lodí do přístavu.


Gramvousa
Odplujeme na poloostrov Gramvousa a na malém ostrůvku je krátká zastávka. Zájemci si mohou prohlédnout hradby historického opevnění. Pevnost byla na ostrově postavena Benátčany v posledním období jejich vlády a později sloužila v době osvobozeneckých bojů proti Turkům. V zátoce pod pevností je ztroskotaná loď. Poté poplujeme k pirátské zátoce Balos. V této křišťálové zátoce své líbanky trávili i princ Charles a princezna Diana.