X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Rethymno Village***

Řecko

>

Kréta

>

Platanes

Hotel Rethymno Village***
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
200 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovní

Příjemný hotel v krásné zahradě se nachází v letovisku Platanes (Řecko, Kréta), 6 km od malebného a romantického města Rethymna, kam vás pohodlně dopraví místní autobusová linka. V okolí hotelu najdete řadu obchodů, restaurací, taveren, kaváren a barů. Nejbližší písečná pláž s pozvolným vstupem do vody je vzdálena 200 m od hotelu. Hotelovým hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, TV místnost, restaurace, snack bar, obchod se suvenýry, internetový koutek za poplatek, Wi-Fi připojení v lobby a u bazénu zdarma. K venkovnímu vybavení patří bazén, samostatný dětský bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu a dětské hřiště. Na pláži můžete využít pestrou nabídku vodních sportů za poplatek. Tento hotel s dobrými službami je vhodný pro rodiny s dětmi a všechny, kteří vyhledávají zábavu v živém středisku Platanes nebo v oblíbeném historickém Rethymnu. Svou polohou je také ideálním výchozím bodem pro poznání západní části ostrova.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 890
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Příjemně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, klimatizace (5 eur/den), lednice, TV/ SAT, hudební kanál, telefon a sejf (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa. Rodinné pokoje jsou prostornější a na vyžádání.

Stravování

All inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, lehké občerstvení (11.00-12.00 a 14.30-15.30), káva, čaj a zákusek (16.30-17.30), zmrzlina pro děti (14.30-17.30), nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.00-23.00).

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

letištní taxy a palivový příplatek

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 890 Kč/noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Travel Service, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna do Heraklionu (středa/sobota). V termínu 25.5. - 5.6. bude odlet z ČR dne 25.5. pouze z Prahy a v termínu 28.9. - 9.10. bude návrat do ČR dne 9.10. pouze do Prahy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Jedná se o menší letoviska na ostrově Kréta (Řecko) cca 6 km od města Rethymno a je vyhledávané především milovníky klidné dovolené, krásných písčito-oblázkových pláží a křišťálového moře. Poloha v blízkosti města Rethymno umožňuje návštěvu jeho historického centra a památek. Ve středisku se nachází několik taveren a obchůdků se suvenýry.

Fakultativní výlety

Ostrov Chrissi
Z nejjižněji položeného krétského města Ierapetra se lodí vydáme na neobydlený ,,zlatý" ostrov. Všechny ostrovy mají svou osobitou krásu, ale ostrov Chrissi se liší svou exotickou krásou od všech ostatních ostrovů ve Středomoří. Azurově modré moře, nádherné pláže, nepřeberné množství mušlí, vytváří exotickou atmosféru tohoto malého pozemského ráje.

Spinalogna, Agios Nikolaos
Autobusem se dopravíme do přímořského letoviska Elounda, odkud se výletní lodí přeplavíme na malebný ostrov Spinalonga. Benátská pevnost, která dominuje celému ostrovu, a historie malomocných, kteří zde byli izolováni do roku 1957, ale také podmanivá krajina zaujmou jistě všechny návštěvníky. Poplujeme lodí na poloostrov Kolokitha, kde je v kouzelné laguně čas na koupání a barbecue. Z Eloundy se autobusem dopravíme do města Agios Nikolaos, jež bíle lemuje okraj Mirabelského zálivu.

Knossos, Heraklion, trh
Palác Knossos byl postaven před 4.000 lety jako největší administrativní a kulturní centrum minojské civilizace. Po prohlídce paláce navštívíme hlavní město Heraklion, založené v roce 828 arabskými piráty. Zastávka na městském trhu a procházka na pěší zóně v centru Heraklionu s množstvím obchodů, kaváren a taveren se zcela jistě zalíbí všem návštěvníkům.

Ostrov Santorini
Santorini je považované za legendární ztracenou Atlantidu. Po plavbě lodí jste odměněni pohledem na překrásné scenérie vulkanických kopců, na kterých jsou jako vlaštovčí hnízda nalepené bělostné vesničky. Na pozadí kobaltově modrého moře navštívíte hlavní město Thiru, kam se dostanete lanovkou nebo na oslících, s typickými úzkými křivolakými uličkami, kde každý vychvaluje své zboží. Nad sklenkou vína si můžete vychutnat jedinečný pohled na zbytek vulkanického kráteru, který zbyl po výbuchu sopky.

Soutěska Samaria
Pěší túra soutěskou, která je nejdelší v Evropě. Mohutné skalní masivy, panenská příroda, to vše zapůsobí na každého turistu, který se okusí zdolat tuto evropskou raritu. Soutěska Samaria je dlouhá 18 km a v některých částech až 600 m hluboká. Po náročné túře budete odměněni koupáním v křišťálově čistém moři a plavbou lodí do přístavu.

Gramvousa
Odplujeme na poloostrov Gramvousa a na malém ostrůvku je krátká zastávka. Zájemci si mohou prohlédnout hradby historického pevnění. Pevnost byla na ostrově postavena Benátčany v posledním období jejich vlády a později sloužila v době osvobozeneckých bojů proti Turkům. V zátoce pod pevností je ztroskotaná loď. Poté poplujeme k pirátské zátoce Balos. V této křišťálové zátoce své líbanky trávili i princ Charles a princezna Diana.