X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Silver Beach ***+

Řecko

>

Kréta

>

Kavros

Hotel Silver Beach ***+
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarTenisBazén venkovní

Nově zrekonstruovaný hotelový komplex, postavený se šarmem tradičních menších hotelů, poskytuje všechen současný komfort v letovisku Kavros (Řecko, Kréta). Od nádherné písečné pláže se sprchami je oddělen pouze bazénem s dětskou částí obklopeným trávníkem posetým pestrými lehátky a slunečníky zdarma. Pokud vás omrzí lenošení ve stínu slunečníků nebo plážového baru, můžete využít nabídku sportovních aktivit – volejbal, stolní tenis, minifotbal, ve vedlejším hotelu tenis a na pláži vodní sporty. Za zábavou můžete vyrazit i v okolí hotelu nebo do 2 km vzdáleného Georgioupolisu. Příjemný personál, bezprostřední blízkost pláže a klidné prostředí hotelu v dosahu všeho dění jsou zárukou kouzelné dovolené plné splněných přání.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

all inclusive dospělý Na osobu / Na noc 330
All inclusive 1. dítě 2-12 let Na osobu / Na noc zdarma
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, klimatizace, lednice, TV, koupelna a balkon.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu, kvalitní kuchyně včetně řeckých specialit.

Za příplatek možno stravování ALL INCLUSIVE: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.30-23.00).

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

All inclusive dospělý: 330 Kč/noc

All inclusive 1. dítě 2-12 let: zdarma

All inclusive 2. dítě 2-12 let: 165 Kč/noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Travel Service, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna do Heraklionu (pátek/úterý).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Letovisko Kavros se rozkládá na překrásné písečné pláži ostrova Kréta (Řecko), která se táhne od střediska Georgioupoli téměř až k nádhernému historickému městu Rethymno. Kavros je v poslední době turisticky velice vyhledávané místo a není se čemu divit. V okolí Kavrosu je velké množství zeleně, krásných pláží a je zde překrásně křišťálově-modré moře. Společenský život je zde spíše klidnější a vůbec celá oblast působí velmi klidným dojmem. Pláže jsou zde převážně písečné s pozvolným vstupem do vody, což ocení zejméne rodiny s malými dětmi.

Fakultativní výlety

Knossos, Archeologické muzeum, Heraklion
Do Knossu, nejstaršího hlavního města Kréty z doby 2 000 let př. n. l., by neměl zapomenout zavítat žádný milovník historie. Tento výlet je spojen s individuální prohlídkou Heraklionu, nákupy na tržnici a návštěvou Archeologického muzea, soustřeďujícího významné nálezy z Knossu, Faistu, Malie, Zakrosu a dalších archeologicky zajímavých míst.
Elounda, Spinalogna, barbeque, Agios Nikolaos
Autobusem se dopravíme do přímořského letoviska Elounda, odkud se výletní lodí přeplavíme na malebný ostrov Spinalonga. Benátská pevnost, která dominuje celému ostrovu, a historie malomocných, kteří zde byli izolováni do roku 1957, ale také podmanivá krajina zaujmou jistě všechny návštěvníky. Poplujeme lodí na poloostrov Kolokitha, kde je v kouzelné laguně čas na koupání a barbeque. Z Eloundy se autobusem dopravíme do města Agios Nikolaos, jež bíle lemuje okraj Mirabelského zálivu.
Gramvousa
Obeplouvá se poloostrov Gramvousa a na malém ostrůvku je krátká zastávka. Zájemci si mohou prohlédnout hradby historického opevnění. Poté odplouváme k pirátské zátoce Balos, kde je volno ke koupání a podává se jídlo a víno.
Elafonisi
Návštěva jedné z nejkrásnějších pláží na jihozápadě ostrova. První zastávkou je Agia Sofi a - krápníková jeskyně ve skalách s krásným výhledem na soutěsku Topolia a Chrisoskalitisa. Druhou zastávkou je ženský klášter v typickém kykládském stylu. Pak již zbývá jen koupání v Libyjském moři na jedné z nejkrásnějších pláží s růžovým pískem.
Ostrov Santorini
Santorini je považované za legendární ztracenou Atlantidu. Po plavbě lodí jste odměněni pohledem na překrásné scenérie vulkanických kopců, na kterých jsou jako vlaštovčí hnízda nalepené bělostné vesničky. Na pozadí kobaltově modrého moře navštívíte hlavní město Thiru, kam se dostanete lanovkou nebo na oslících, s typickými úzkými křivolakými uličkami, kde každý vychvaluje své zboží. Nad šálkem kávy nebo sklenkou vína si také můžete vychutnat jedinečný pohled na zbytek protějšího vulkanického kráteru, který zbyl po výbuchu sopky 1 500 př. n. l.
Soutěska Samaria
Pěší túra soutěskou, která je nejdelší v Evropě. Mohutné skalní masivy, panenská příroda - to vše zapůsobí na každého turistu, který se pokusí zdolat tuto evropskou raritu. Po náročné túře budete odměněni koupáním v křišťálově čistém moři.