X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Stella Katrin ***

Řecko

>

Kréta

>

Adele

Hotel Stella Katrin ***
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
80 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovní

Klidný hotel s příjemnou atmosférou a milým personálem se nachází v letovisku Adele (Řecko, Kréta), které je dnes považované za předměstí Rethymna. K jeho velkým výhodám patří to, že se nachází necelých 80 m od písečné pláže. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí, restauraci s terasou, bar, televizní koutek, Wi-Fi ve společných prostorách (zdarma), bazén s dětskou části s lehátky a slunečníky zdarma. Až se pobytu na pláži nabažíte, dopřejte si večerní procházku v uličkách nedalekého romantického města Rethymna – určitě ve vás zanechá nádherné vzpomínky. Ze zdejšího trhu na vás také zavane vůně čerstvého ovoce, ryb, vína a koření. Autobusová stanice se nachází 50 m od hotelu. Dovolená zde nadchne jak milovníky relaxace na písečných plážích u průzračně modrého moře, tak i ty, kteří chtějí poznávat bohatou krétskou historii spojenou s tradiční řeckou pozorností, za kterou sem jezdí stále více návštěvníků.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, klimatizace, lednice, TV/SAT a sejf (za poplatek), koupelna a balkon. Rodinné pokoje (2 místnosti) mají stejné vybavení jako standardní pokoje a jsou na vyžádání.

Stravování

All inclusive: Snídaně (07.30-09.30), oběd (12.30-14.00) a večeře (19.30-21.30) formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje v neomezeném množství (10.00-23.00), káva a sendviče (10.00-23.00). Importovaný alkohol a míchané nápoje 30% sleva.

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Rodinný pokoj: 3× cena dospělá osoba + 4. osoba 2-12 let 8 990 Kč

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Travel Service, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna do Chanie (středa/sobota).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Adele je menší, prázdninové letovisko, které je vzdáleno cca 7 km od města Rethymna, které je považováno za nejkrásnější krétské (Řecko) město. Adele je ideální místo pro relaxaci na písečných plážích s čistým průzračným mořem a bohatou nabídkou vodních sportů na pláži. Pro příjemné večerní posezení u sklenky výborného krétského vína zde najdete množství taveren a restaurací v typicky krétském stylu.

Fakultativní výlety

Knossos, Archeologické muzeum, Heraklion
Do Knossu, nejstaršího hlavního města Kréty z doby 2 000 let př. n. l., by neměl zapomenout zavítat žádný milovník historie. Tento výlet je spojen s individuální prohlídkou Heraklionu, nákupy na tržnici a návštěvou Archeologického muzea, soustřeďujícího významné nálezy z Knossu, Faistu, Malie, Zakrosu a dalších archeologicky zajímavých míst.
Elounda, Spinalogna, barbeque, Agios Nikolaos
Autobusem se dopravíme do přímořského letoviska Elounda, odkud se výletní lodí přeplavíme na malebný ostrov Spinalonga. Benátská pevnost, která dominuje celému ostrovu, a historie malomocných, kteří zde byli izolováni do roku 1957, ale také podmanivá krajina zaujmou jistě všechny návštěvníky. Poplujeme lodí na poloostrov Kolokitha, kde je v kouzelné laguně čas na koupání a barbeque. Z Eloundy se autobusem dopravíme do města Agios Nikolaos, jež bíle lemuje okraj Mirabelského zálivu.
Gramvousa
Obeplouvá se poloostrov Gramvousa a na malém ostrůvku je krátká zastávka. Zájemci si mohou prohlédnout hradby historického opevnění. Poté odplouváme k pirátské zátoce Balos, kde je volno ke koupání a podává se jídlo a víno.
Elafonisi
Návštěva jedné z nejkrásnějších pláží na jihozápadě ostrova. První zastávkou je Agia Sofi a - krápníková jeskyně ve skalách s krásným výhledem na soutěsku Topolia a Chrisoskalitisa. Druhou zastávkou je ženský klášter v typickém kykládském stylu. Pak již zbývá jen koupání v Libyjském moři na jedné z nejkrásnějších pláží s růžovým pískem.
Ostrov Santorini
Santorini je považované za legendární ztracenou Atlantidu. Po plavbě lodí jste odměněni pohledem na překrásné scenérie vulkanických kopců, na kterých jsou jako vlaštovčí hnízda nalepené bělostné vesničky. Na pozadí kobaltově modrého moře navštívíte hlavní město Thiru, kam se dostanete lanovkou nebo na oslících, s typickými úzkými křivolakými uličkami, kde každý vychvaluje své zboží. Nad šálkem kávy nebo sklenkou vína si také můžete vychutnat jedinečný pohled na zbytek protějšího vulkanického kráteru, který zbyl po výbuchu sopky 1 500 př. n. l.
Soutěska Samaria
Pěší túra soutěskou, která je nejdelší v Evropě. Mohutné skalní masivy, panenská příroda - to vše zapůsobí na každého turistu, který se pokusí zdolat tuto evropskou raritu. Po náročné túře budete odměněni koupáním v křišťálově čistém moři.