X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Royal Blue Resort and Spa***** let Heraklion

Řecko

>

Kréta

>

Panormo

Royal Blue Resort and Spa***** let Heraklion
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVWiFiFitnessTenisBazén venkovníBazén vnitřní

Luxusní hotelový komplex byl vybudován ve vlastním zálivu přímo u moře s překrásným výhledem na celé pobřeží a nedaleké letovisko Panormo (Řecko, Kréta). Hotel se skládá z hlavní budovy a bungalovů s dvoulůžkovými pokoji a luxusními suitami, které jsou situovány do udržované bujné zahrady. K hotelovému vybavení patří vstupní hala s recepcí a atriem s tropickou vegetací a vodopádem, lounge bar, lobby bar, internet café, TV koutek, minimarket a zlatnictví. Stravování je zajišťováno v několika restauracích, kde kromě klasické restaurace naleznete i gurmánskou restauraci se středomořskými specialitami nebo tématickou restauraci s asijskou a latinsko-americkou kuchyní. K hotel přiléhají venkovní bazény se slunečníky a lehátky zdarma, 1 krytý bazén, 2 tenisové kurty, volejbalové hřiště, fi tnes, miniclub a dětské hřiště. Pohádkový areál doporučujeme klientům, kteří hledají nerušený odpočinek spojený s prvotřídním servisem, který vyhoví požadavkům i nejnáročnějších klientů.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

výhled na moře Na osobu / Na noc 510
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Moderní a elegantní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, klimatizace, minibar,
SAT/LCD TV, DVD systém, internetové připojení, telefon, koupelna, fén, balkon.

Stravování

Polopenze – snídaně i večeře formou bohatých švédských stolů.

Cena zahrnuje

ubytování 10/11 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště / hotel / letiště

služby stálého delegáta

letištní taxy a palivový příplatek

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi. Odlety jsou z Brna.

Svozy na letiště zajišťujeme z následujících míst: 1. Jihlava (300), Havlíčkův Brod (300), Žďár nad Sázavou (300), Velké Meziříčí (200). 2. Česká Třebová (400), Svitavy (400). 3. Ostrava (500), Frýdek-Místek (500), Příbor (500), Nový Jičín (500), Hranice n. M. (400), Lipník n.B. (400), Přerov (400), Olomouc(400), Prostějov (300), Kroměříž (300), Vyškov (300). 4. Zlín (400), Otrokovice (400), Uherské Hradiště (300).

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na změnu nebo zrušení svozového místa, pokud je na trase méně než 6 osob. V tom případě uhradí zákazníkovi náklady za náhradní dopravu do výše jízdného vlakem 2. třídy, popř. autobusového jízdného.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Letovisko Panormo se nachází na severním pobřeží Kréty (Řecko), cca 10 km západně od Bali. Má asi 900 obyvatel a je méně známé než jiná letoviska severní Kréty, a proto je letovisko klidnější a méně turisticky ovlivněné. Panormo má několik příjemných písečným pláží a v samotném městečku si můžete vychutnat spíše vesnickou atmosféru. I tak zde najdete řadu obchůdků, restaurací a barů, ve kterých si můžete po večerech příjemně posedět. Zajímavostí tohoto letoviska je zdejší továrna na výrobu svatojánského chleba, která je technickou památkou. Nedaleko Panorma je známá jeskyně Melidoni, do které se můžete zajet podívat vláčkem. S Bali a Rethymnem má Panormo pravidelné autobusové spojení.

Fakultativní výlety

Knossos, Archeologické muzeum, Heraklion
Do Knossu, nejstaršího hlavního města Kréty z doby 2 000 let př. n. l., by neměl zapomenout zavítat žádný milovník historie. Tento výlet je spojen s individuální prohlídkou Heraklionu, nákupy na tržnici a návštěvou Archeologického muzea, soustřeďujícího významné nálezy z Knossu, Faistu, Malie, Zakrosu a dalších archeologicky zajímavých míst.
Elounda, Spinalogna, barbeque, Agios Nikolaos
Autobusem se dopravíme do přímořského letoviska Elounda, odkud se výletní lodí přeplavíme na malebný ostrov Spinalonga. Benátská pevnost, která dominuje celému ostrovu, a historie malomocných, kteří zde byli izolováni do roku 1957, ale také podmanivá krajina zaujmou jistě všechny návštěvníky. Poplujeme lodí na poloostrov Kolokitha, kde je v kouzelné laguně čas na koupání a barbeque. Z Eloundy se autobusem dopravíme do města Agios Nikolaos, jež bíle lemuje okraj Mirabelského zálivu.
Gramvousa
Obeplouvá se poloostrov Gramvousa a na malém ostrůvku je krátká zastávka. Zájemci si mohou prohlédnout hradby historického opevnění. Poté odplouváme k pirátské zátoce Balos, kde je volno ke koupání a podává se jídlo a víno.
Elafonisi
Návštěva jedné z nejkrásnějších pláží na jihozápadě ostrova. První zastávkou je Agia Sofi a - krápníková jeskyně ve skalách s krásným výhledem na soutěsku Topolia a Chrisoskalitisa. Druhou zastávkou je ženský klášter v typickém kykládském stylu. Pak již zbývá jen koupání v Libyjském moři na jedné z nejkrásnějších pláží s růžovým pískem.
Ostrov Santorini
Santorini je považované za legendární ztracenou Atlantidu. Po plavbě lodí jste odměněni pohledem na překrásné scenérie vulkanických kopců, na kterých jsou jako vlaštovčí hnízda nalepené bělostné vesničky. Na pozadí kobaltově modrého moře navštívíte hlavní město Thiru, kam se dostanete lanovkou nebo na oslících, s typickými úzkými křivolakými uličkami, kde každý vychvaluje své zboží. Nad šálkem kávy nebo sklenkou vína si také můžete vychutnat jedinečný pohled na zbytek protějšího vulkanického kráteru, který zbyl po výbuchu sopky 1 500 př. n. l.
Soutěska Samaria
Pěší túra soutěskou, která je nejdelší v Evropě. Mohutné skalní masivy, panenská příroda - to vše zapůsobí na každého turistu, který se pokusí zdolat tuto evropskou raritu. Po náročné túře budete odměněni koupáním v křišťálově čistém moři.