X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Aparthotel Christina's Garden ***

Řecko

>

Lesbos

>

Anaxos

Aparthotel Christina's Garden ***
Typ ubytování
aparthotel
Vzdálenost od pláže
290 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarSejfBazén venkovní

Sympatický hotelový komplex postavený ve stylu tradiční egejské vesnice je zasazen do prostředí nádherné udržované zahrady na okraji letoviska Anaxos (Řecko, Lesbos). Hotel se skládá z hlavní budovy a přiléhajících bungalovů obklopených bohatou vegetací. Součástí hotelu je, bar, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, menší dětský koutek a venkovní restaurace, kde si v chladivém stínu můžete vychutnat pohodlí polední siesty. Od jedné z nejhezčích písečných pláží na ostrově s křišťálově průzračným mořem je hotel vzdálen 290 m. Pohostinní a starostliví majitelé dotvářejí příjemnou atmosféru celého komplexu, majitel příležitostně organizuje barbeque. Doporučujeme všem, kteří upřednostňují klidnější typ dovolené v dosahu centra s širokými možnostmi zábavy. Větší dobrodruhové mohou objevovat malé idylické zátoky s osamocenými kapličkami, vydat se do malebné krajiny nebo navštívit renovované antické koupele v Thermi.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 600
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, klimatizace (6 eur/den), lednice, vybavený kuchyňský kout, TV, koupelna, sejf (2 eur/den), balkon nebo terasa. Na vyžádání lze zajistit apartmán pro 4 osoby.

Stravování

Rozšířená kontinentální snídaně (chléb, džem, vajíčka, sýr, šunka, džus a káva), večeře formou výběru ze dvou typů menu o čtyřech chodech (salát, polévka, hlavní jídlo, dezert), vynikající místní kuchyně.

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 600 Kč/noc

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Travel Service – typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna (pondělí/čtvrtek).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Přímořské letovisko s nádhernou písečnou pláží s pozvolným vstupem do azurově zbarveného a křišťálově čistého moře na ostrově Lesbos (Řecko) nabízí vše, co k dovolné patří. Anaxos je místo ideální pro klidnější dovolenou, i na vás zde padne pohoda a pomalá atmosféra městečka, která ožije po západu slunce, kdy se zaplní tradiční taverny se širokým výběrem místních specialit, obchůdky a bary. S historickým Molyvosem a sousedním letoviskem Petra vzdáleným asi 3 km je spojeno autobusou dopravou

Fakultativní výlety

Severní část ostrova
Krásný výlet za poznáním severu ostrova. První zastávka v malebné vesničce Mantadamos, kde budete mít jedinečnou příležitost navštívit vyhlášený klášter Taxiarchis. Dále budete pokračovat do středověkého městečka Molyvos zapsaného na seznamu UNESCO s jeho úžasnou dominantou středověkým byzantsko-janovským hradem. Zde budete mít čas na prohlídku hradu a procházku po městečku s malebnými kamennými uličkami, které Vás zavedou až do přístavu. Dále výlet pokračuje do sousední vesničky Petra, která byla vystavěna přímo na pláži okolo skály, na jejímž vrcholku je kostelíček nesoucí název Panagia glykofilusa (kostelík panenky Marie sladce líbající). Zde budete mít volný čas na prohlídku městečka, posezení v kavárně či koupání na místní písečné pláži. Návrat zpět přes městečko Kalloni a dále kolem stejnojmenné zátoky, kde uvidíte soliska a při troše štěstí plameňáky a černé čápy, kteří jsou zde velkou raritou.
Turecko- Ayvalik
Celodenní lodní výlet do tureckého Ayvaliku za výhodnými nákupy. Plavba trvá necelé dvě hodiny a po připlutí je již jen na každém z návštěvníků, jak svůj den v Turecku stráví. Doporučujeme navštívit bazar dýchající orientem a nákupní třídu se spoustou suvenýrů a množstvím výrobků, jako je kožené zboží, oblečení a šperky. Zcela jistě se s prázdnou zpět vracet
nebudete. A když už budete nákupy znaveni, dopřejte si odpočinek v jedné z restaurací, ochutnejte některou z tureckých specialit a užívejte si pohodovou atmosféru tak, jako nikdy nikam nespěchající Turci.
Oslí den
Ojedinělý zážitek slibuje tento výlet do nejhezčích míst severní části ostrova. Máte šanci svést se na oslím hřbetu přes divoké kopce do horské vesnice Vafios, během cesty se pokochat překrásnými výhledy na Molyvos a pořídit nezapomenutelné záběry kamerou či fotoaparátem. Ve Vafios budete mít volno na oběd v taverně. Necelé dvě hodiny trvající jízda na oslovi bude příjemným dobrodružstvím pro děti i dospělé.
Lodní výlet do S kala Sikaminia
V dopoledních hodinách vyplujeme z Petry a Molyvosu směrem do Skaly Sikaminia, překrásného rybářského městečka s malebným přístavem. Zde si lze po připlutí posedět nad skleničkou lahodného vína a některou z řeckých delikates v jedné z tradičních restaurací. Můžeté také navštívit malý bílý kostelík na skále nebo se po zbývající čas věnovat slunění a koupání na pláži Kagia. Zpět se vrátíme v odpoledních hodinách.
Divoký západ a zkamenělý prales
Okouzlující výlet za poznáním západního pobřeží Lesbosu, jenž přivádí k úžasu svými scenériemi a ojedinělou přírodou. Na začátku naší cesty navštívíme klášter Limonos s byzantským muzeem, který patří k nejkrásnějším v Řecku. Dále se zastavíme v horské vesničce Vatoussa, která je vyhlášená pro své vynikající mléčné výrobky a červené víno. Zde si můžete také posedět nad šálkem lahodné řecké kávy. Nejzajímavější bude zcela jistě návštěva zkamenělého pralesa, světového unikátu, který je starý více než 20 miliónů let. Poslední příjemnou zastávkou je koupání a slunění na jedné z nejkrásnějších písečných pláží ostrova ve Skala Eressos.