X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Aphrodite

Řecko

>

Lesbos

>

Molyvos

Hotel Aphrodite
Typ ubytování
hotel

Rodinný hotel, obklopený krásnou zahradou a olivovníky, byl postaven přímo u vlastníoblázkové pláže. Do centra Molyvosu je to asi 1 km, můžete využít i pravidelnéautobusové spojení. Areál nabízí svým klientům ubytování v hlavní budově s dvěmabočními křídly, vstupní halu s recepcí, bar, restauraci, konferenční místnost, fi tness,tenisové kurty a bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Za poplatek lze využít takésaunu, masáže, internet v hale nebo vodní sporty na pláži. K výletu doporučujemenavštívit raritu ostrova – lázně Eftalou, známé svými plážemi a horkými pramenys průzračně čistou vodou teplou až 46 °C. Příjemnou dovolenou zde stráví zcela jistěrodiny s dětmi, ale také klienti toužící po ničím nerušené dovolené v klidné oblastiavšak v dosahu malebného Molyvosu, který skýtá možnost večerní zábavy i romantickýchprocházek.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo dvěma přistýlkami
pro děti, klimatizace (5 eur/den), SAT/TV, telefon, fén, lednice, koupelna a balkon.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře servírované, kvalitní tradiční řecká kuchyně.

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi.
Odlety jsou z Brna.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Nejznámější a jedno z nejmalebnějších středisek na ostrově Lesbos (Řecko), nad kterým se tyčí byzantský opevněný hrad, si dodnes uchovalo svůj středověký charakter. Uchvátí vás typicky řecké kamenné domky s cihlově červenými střechami, které jsou nalepené na sobě jako vlaštovčí hnízda. Úzké vydlážděné uličky vás dovedou do malinkého přístavu s pobřežními restauracemi, které svádí návštěvníky k posezení u tradičního řeckého nápoje ouza, vína či vyhlášených kulinářských specialit. Milovníci koupání zde naleznou jak kamenité a oblázkové pláže, na kterých se provozuje nepřeberné množství vodních sportů, tak i nedaleké oblázkovo-písečné pláže. Okouzlující atmosféru však získá Molyvos až večer, kdy se na klidné hladině moře odráží osvětlený hrad spolu se stovkami světel z kamenných domků a taveren.

Fakultativní výlety

Severní část ostrova
Krásný výlet za poznáním severu ostrova. První zastávka v malebné vesničce Mantadamos, kde budete mít jedinečnou příležitost navštívit vyhlášený klášter Taxiarchis. Dále budete pokračovat do středověkého městečka Molyvos zapsaného na seznamu UNESCO s jeho úžasnou dominantou středověkým byzantsko-janovským hradem. Zde budete mít čas na prohlídku hradu a procházku po městečku s malebnými kamennými uličkami, které Vás zavedou až do přístavu. Dále výlet pokračuje do sousední vesničky Petra, která byla vystavěna přímo na pláži okolo skály, na jejímž vrcholku je kostelíček nesoucí název Panagia glykofilusa (kostelík panenky Marie sladce líbající). Zde budete mít volný čas na prohlídku městečka, posezení v kavárně či koupání na místní písečné pláži. Návrat zpět přes městečko Kalloni a dále kolem stejnojmenné zátoky, kde uvidíte soliska a při troše štěstí plameňáky a černé čápy, kteří jsou zde velkou raritou.
Turecko- Ayvalik
Celodenní lodní výlet do tureckého Ayvaliku za výhodnými nákupy. Plavba trvá necelé dvě hodiny a po připlutí je již jen na každém z návštěvníků, jak svůj den v Turecku stráví. Doporučujeme navštívit bazar dýchající orientem a nákupní třídu se spoustou suvenýrů a množstvím výrobků, jako je kožené zboží, oblečení a šperky. Zcela jistě se s prázdnou zpět vracet
nebudete. A když už budete nákupy znaveni, dopřejte si odpočinek v jedné z restaurací, ochutnejte některou z tureckých specialit a užívejte si pohodovou atmosféru tak, jako nikdy nikam nespěchající Turci.
Oslí den
Ojedinělý zážitek slibuje tento výlet do nejhezčích míst severní části ostrova. Máte šanci svést se na oslím hřbetu přes divoké kopce do horské vesnice Vafios, během cesty se pokochat překrásnými výhledy na Molyvos a pořídit nezapomenutelné záběry kamerou či fotoaparátem. Ve Vafios budete mít volno na oběd v taverně. Necelé dvě hodiny trvající jízda na oslovi bude příjemným dobrodružstvím pro děti i dospělé.
Lodní výlet do S kala Sikaminia
V dopoledních hodinách vyplujeme z Petry a Molyvosu směrem do Skaly Sikaminia, překrásného rybářského městečka s malebným přístavem. Zde si lze po připlutí posedět nad skleničkou lahodného vína a některou z řeckých delikates v jedné z tradičních restaurací. Můžeté také navštívit malý bílý kostelík na skále nebo se po zbývající čas věnovat slunění a koupání na pláži Kagia. Zpět se vrátíme v odpoledních hodinách.
Divoký západ a zkamenělý prales
Okouzlující výlet za poznáním západního pobřeží Lesbosu, jenž přivádí k úžasu svými scenériemi a ojedinělou přírodou. Na začátku naší cesty navštívíme klášter Limonos s byzantským muzeem, který patří k nejkrásnějším v Řecku. Dále se zastavíme v horské vesničce Vatoussa, která je vyhlášená pro své vynikající mléčné výrobky a červené víno. Zde si můžete také posedět nad šálkem lahodné řecké kávy. Nejzajímavější bude zcela jistě návštěva zkamenělého pralesa, světového unikátu, který je starý více než 20 miliónů let. Poslední příjemnou zastávkou je koupání a slunění na jedné z nejkrásnějších písečných pláží ostrova ve Skala Eressos.