X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Kalloni II

Řecko

>

Lesbos

>

Skala Kalloni

Hotel Kalloni II
Typ ubytování
hotel

Velmi pěkný hotelový areál postavený ve stylu tradiční egejské vesnice se nachází naokraji letoviska Skala Kalloni. K široké písečné pláži s pozvolným vstupem do vodya nádherným výhledem na ohromný záliv je to jen pár kroků přes pobřežní komunikaci.Do centra letoviska plného restaurací, kaváren a nočních klubů je to necelých600 m. V hotelovém areálu je návštěvníkům k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavníbar, snack bar u bazénu s panoramatickým výhledem na azurově modrou mořskouhladinu, bazén se slunečníky a lehátky zdarma, tenisový kurt a dětské hřiště. Pokudse rozhodnete navštívit druhé největší město na ostrově – Kalloni –, neopomeňtev místní rybí taverně ochutnat čerstvé speciality, jako jsou sardinky, krevety a ústřice,vylovené v zálivu. Tento příjemný hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie, zvláštěpak pro ty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou v tradičním řeckém prostředí.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Standardně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti, klimatizace,
lednice, TV, telefon, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu, široký výběr z řecké i mezinárodní kuchyně.

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi.
Odlety jsou z Brna.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Malebné městečko nacházející se přímo v srdci ostrova Lesbos (Řecko) je známé krásnou zátokou s proslulou písečnou pláží, kterou obklopují vzrostlé stromy a teplým, mělkým mořem. Místní specialitou jsou lahodné sardinky, které umí výtečně připravit tradiční taverny v přístavu a vy je rozhodně musíte také ochutnat. V srpnu zde dokonce pořádají vyhlášený sardinkový festival. Zdejší krásná příroda je také oblíbeným útočištěm různých druhů ptáků, takže zde snadno uslyšíte zpěv slavíků a při troše štěstí je možno spatřit na okraji zálivu plameňáky.