X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Pasiphae

Řecko

>

Lesbos

>

Skala Kalloni

Hotel Pasiphae
Typ ubytování
hotel

Velmi příjemný hotel s rodinnou atmosférou, který je obklopen pěknou zahradou a zasazendo klidného prostředí, se nachází jen malý kousek od písečné pláže a azurověmodrých vod moře. Areál svým hostům nabízí k dispozici hlavní budovu s recepcí, TVmístnost, internetový kout, bar a také restauraci. Relaxovat na lehátkách se slunečníkyje možné u venkovního bazénu, ve snack baru si lze dát v průběhu dne snack nebose osvěžit v horkém létě vychlazeným nápojem. Nejmenší návštěvníci se jistě rádivydovádí na dětském hřišti. Poloha hotelu přímo vybízí k večerním procházkám doblízkého letoviska Skala Kalloni, které je vzdálené 400 m, kde doporučujeme ochutnatv místní restauraci některou z rybích specialit. Srpnový ,,Festival sardinek“ spojenýs barbeque a živou řeckou hudbou je velkým zážitkem pro každého, kdo se jej zúčastní,ale věříme, že mnoho krásných vzpomínek si ze své dovolené odvezete i tehdy, pokudse rozhodnete strávit ji zde v kterémkoliv jiném termínu.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, klimatizace, TV (za poplatek), lednice,
koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi.
Odlety jsou z Brna.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Malebné městečko nacházející se přímo v srdci ostrova Lesbos (Řecko) je známé krásnou zátokou s proslulou písečnou pláží, kterou obklopují vzrostlé stromy a teplým, mělkým mořem. Místní specialitou jsou lahodné sardinky, které umí výtečně připravit tradiční taverny v přístavu a vy je rozhodně musíte také ochutnat. V srpnu zde dokonce pořádají vyhlášený sardinkový festival. Zdejší krásná příroda je také oblíbeným útočištěm různých druhů ptáků, takže zde snadno uslyšíte zpěv slavíků a při troše štěstí je možno spatřit na okraji zálivu plameňáky.