X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Vila Johana

Řecko

>

Parga

Vila Johana
Typ ubytování

Příjemná a účelně zařízená vila nabízí svým klientům dvoulůžková klimatizovaná studias možností jedné přistýlky s kuchyňským koutem a lednicí, TV, koupelnou a balkonemnebo terasou. Velkou výhodou je výborná poloha, která zaručuje skvěle prožitou dovolenouplnou zážitků. Do centra Pargy, plné restaurací a obchůdků, je to necelých 500 m,minimarket s tavernou je vzdálen 100 m. Nejbližší pláž je jen 350 m, k překrásnémukoupání doporučujeme písečnou pláž Valtos, kam se lze dostat za menší poplatek lodnímtaxi, které odjíždí z městské pláže každých 15 minut. Ubytování doporučujeme všem,kteří preferují klidné ubytování v dosahu živého a malebného městečka.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky, klimatizace, TV, lednice, kuchyňský
kout a balkon. Vybavení studií uspokojí i náročnější klienty.

Stravování

Vlastní nebo v místních tavernách.

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi. Odlety jsou z Brna a Ostravy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Romantický záliv s ostrůvkem - na němž do noci září sněhobílý kostelík a zřícenina benátského hradu. Vydejte se s námi na západní pobřeží Řecka do překrásné zátoky, kde pod nejvyšším pohořím Řecka Pindos leží malebné městečko Parga.

Přímo v centru i na odlehlých místech naleznete křišťálově průzračné moře s různorodými plážemi, od nádherných písčitých až po oblázkové, které vám nabídnou nejenom bohaté sportovní vyžití, ale i klidný odpočinek uprostřed nádherné přírodní scenérie. Noční život, ale i příjemné posezení naleznete v místních hospůdkách a tavernách uprostřed miniaturních náměstíček. Pro svůj půvab, ideální klimatické podmínky i bohatou historii je Parga právem vyhledávaná a vy můžete tvrdit, že navštívíte jedno z nejkrásnějších míst Řecka.

Fakultativní výlety

Lodní výlet na ostrovy Paxos a Antipaxos


Lodní výlet na dva z Jónských ostrovů, které jsou od Pargy vzdáleny přibližně 20 km. Lodí se dostanete do podivuhodné oblasti skalních útesů a tajemných jeskyní, které jsou opředeny bájemi z dávných časů řeckých bohů. Příjemná plavba se dvěmi přestávkami na koupání v tyrkysově modrém moři, první u krásné plážičky Antipaxu, druhá u Modrých jeskyní ostrava Paxos. Poslední zastávka bude v Gaiosu - hlavním městem Paxosu. Velmi romantický pohled se naskytne každému hned od přístavu - náměstí obsypané tavernami, kostelík, lodě a jachty u břehu, malebné domky. Ti, kteří neholdují procházkám v uličkách plných obchůdků s tradičním zbožím, mohou využít volného času k lenošení na nedaleké malé pláži.


Lodní výlet na ostrov Korfu


Nenechte si ujít příležitost navštívit ,,smaragd jónského moře" Korfu! Celodenní lodní výlet s prohlídkou starobylého hlavního města Kerkyry zanechá v každém návštěvníkovi plno zážitků. Budete nadšeni nejen úzkými uličkami se spoustou obchůdků, ale také muzei, která jsou plná historických památek. Posezení v řecké taverně nad dobrým vínem dává možnost příjemně zakončit tento jedinečný výlet. Je také všeobecně známo, že ostrov Korfu si pro jeho krásu a neopakovatelnou atmosféru zamilovala i rakouská císařovna Sissi, jejíž zámeček zde byl postaven. Z krásně upravené zahrady s nádherným výhledem do kraje si odnesete spoustu nezapomenutelných zážitků i fotografi í do vašeho albumu.


Kláštery Meteora


Dvoudenní autobusový výlet na sever Řecka do populárních skalních klášterů, místa ticha, meditací a modliteb. Eroze pískovcových skal vytvořila během milionů let v Thesálské rovině mohutný komplex skalních, ,,ve vzduchu se vznášejících" věží zvaných Meteora. Tento přírodní jev, který je jedním z řeckých divů, byl zařazen do Listiny památek světového kulturního a přírodního dědictví Unesco. Na vrcholcích skal tu bylo postaveno 24 klášterů a ty se staly domovem pro mnichy, žijící zde v úplné odloučenosti od okolního světa. Nocleh v hotelu se snídaní ve vesnici Kastraki v ceně výletu. Druhý den návštěva vesnice Metsovo, známé jako lyžařské středisko. Doporučujeme všem, kteří chtějí zažít jedinečný výlet s nádechem tajemna.


Mýty a řeka


Turisty oblíbený celodenní autobusový výlet za krásami řecké oblasti Epiru. Jedna ze zastávek je u věštírny mrtvých Necromanteion, místa úzce spjatého s řeckou mytologií a jmény jako Hérakles, Orfeus či Odysseus. Dále nás čeká výstup na horu Zaloggo k památníku Steffani, odkud je možné se pokochat panoramatickými výhledy na blízké Jónské ostrovy či na pohoří Pindos. Výlet je završen na břehu řeky podsvětí Acheron, která se vine nádherným kaňonem.


Ioannina, Dodoni


Během celodenního autobusového výletu se podíváte do Ioanniny, hlavního města provincie Epiru, známé především svými výrobky ze stříbra. Za zmínku zde stojí také mauzoleum tureckého krutovládce Aliho Paši. Dále se zastavíme i v nejstarší řecké věštírně Dodoni, zasvěcené bohu Diovi. Součástí rozsáhlého areálu je největší řecký amfi teátr, kde se často uvádějí antické hry známých dramatiků. V závěru budete mít možnost navštívit krápníkovou jeskyni Peramu, jednu z nejrozsáhlejších v Evropě.


Albánie


Autobusový výlet za poznáním historie a současnosti Albánie, která je stále tajuplným státem, který byl po dlouhou dobu uzavřen turistům. Místní obyvatelé této nádherné země s bohatou minulostí jsou hrdým, ale také velmi pohostinným národem. První zastávka je ve městě Butrint, ležícím na poloostrově omývaném z jedné strany jezerem a z druhé strany Jónským mořem. Město je zapsáno na seznamu UNESCO a nabízí obdivuhodnou směs architektury starověkého Řecka s římskými, byzantskými, benátskými a tureckými stavbami. Mezi nejvýznamnější památky patří chrám Asclepios, termální lázně, pevnost, divadlo a kostel. Po jeho prohlídce následuje zastávka v moderním městě Saranda, největším a zatím v podstatě jediném letovisku albánské riviéry. V dávných dobách se nedaleko nacházelo město Onechosmos, kde vykopávky odhalily ohromující mozaiky. V Sarandě si můžete v průběhu volného programu prohlédnout město a občerstvit se nebo si dát sklenici lahodného nápoje za výhodnou cenu v některé z mnoha restaurací.