X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Blue Sea Beach**** 7 nocí

Řecko

>

Rhodos

>

Faliraki

Blue Sea Beach**** 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiFitnessTenisBazén venkovníBazén vnitřní

Moderní, zrenovovaný hotelový komplex, ležící přímo u písečné pláže, se skládá z hlavní a 2 vedlejších budov. K vybavení patří restaurace, bar, snack bar, internetový koutek s Wi-Fi (za poplatek), vířivka, krytý bazén a pestrá nabídka sportovních aktivit jako je volejbal, šipky, stolní tenis, za poplatek squash, fitness, 2 tenisové kurty, kulečník a sauna. V překrásné zahradě najdete 2 rozlehlé bazény se slunečníky a lehátky zdarma, dětský bazén s dětským hřištěm. Hotel nabízí vodní sporty na pláži a během celého dne animační programy. Do centra městečka Faliraki (Řecko, Rhodos), plného obchůdků, taveren, barů a diskoték, je to jen 15 minut chůze. Tento luxusní hotel svou polohou a bezchybnými službami vyhoví požadavkům i náročných klientů.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

all Inclusive Na osobu / Na noc 310
ultra all inclusive Na osobu / Na noc 620
boční výhled na moře Na osobu / Na noc 160
Přímý výhled na moře Na osobu / Na noc 320
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Moderní dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace (v provozu 15. 6. − 15. 9. ), lednice, TV/SAT, telefon, fén, koupelna a balkon. Rodinné pokoje (1 místnost) až pro 4 osoby.

Stravování

Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu.

All inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, během dne lehký snack a zmrzlina, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00−23.00).

Ultra aI: navíc sejf, plážový servis, 1x sauna + jacuzzi, posilovna, tenis.

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Boční výhled na moře: 160 Kč/ noc

Přímý výhled na moře: 320 Kč/ noc

All inclusive: 310 Kč/noc

Ultra all inclusive: 620 Kč/ noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy – pátek/pátek.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Faliraki - jedno z nejznámějších letovisek na ostrově Rhodos (Řecko) - to je dlouhá písečná nebo kamenitá pláž s mnoha zálivy. Faliraki, to jsou nespočetné taverny, bary, diskotéky, obchody, zkrátka rušný život. Faliraki, to jsou vodní a jiné sporty a také dobrý výchozí bod k prozkoumání celého ostrova. Vzdálenost od letiště je 40 minut.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.