X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Alfa Beach**** 7 nocí

Řecko

>

Rhodos

>

Kolymbia

Hotel Alfa Beach**** 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarBazén venkovníBazén vnitřní

Velice oblíbený hotel v zátoce malebného letoviska Kolymbia (Řecko, Rhodos) leží přímo u pěkné písčito-oblázkové pláže a je ideální k prožití klidné a pohodové dovolené. Centrum letoviska je vzdálené 500 m a najdete zde množství obchodů a příležitostí k zábavě. K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, internetový koutek za poplatek, venkovní a vnitřní bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek, bar u bazénu i na pláži. Pro sportovně založené klienty je k dispozici tenisový kurt, stolní tenis, plážový volejbal, vodní pólo, jacuzzi, sauna, pro děti animační programy v němčině – hry ve vodě, dětské hřiště, miniclub. Možnost zapůjčení kol za poplatek. Vodní sporty na pláži za poplatek. Hotel nabízí velmi kvalitní ubytovací i stravovací služby a je ideální pro rodiny s dětmi. Bohaté stravování formou all inclusive nechybí, takže se již nemusíte o nic starat a jen si užívat moře a odpočinku.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, klimatizace (1.7.–15.9. zdarma), lednice, TV, telefon, fén, sejf, koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

ALL INCLUSIVE: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.30-24.00), zmrzlina pro děti do 12 let, káva a čaj v odpoledních hodinách. Zdarma tenisový kurt, plážový volejbal, vodní pólo, fi tness, vodní gymnastika, aerobic. V hotelu se pořádají i tématické večery včetně animačních programů pro děti i dospělé.

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Travel Service, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna (úterý/úterý).

Svozy na letiště zajišťujeme z následujících míst: 1. Jihlava (300), Havlíčkův Brod (300), Žďár nad Sázavou (300), Velké Meziříčí (200). 2. Česká Třebová (400), Svitavy (400). 3. Ostrava (500), Frýdek–Místek (500), Příbor (500), Nový Jičín (500), Hranice n. M. (400), Lipník n.B. (400), Přerov (400), Olomouc(400), Prostějov (300), Kroměříž (300), Vyškov (300). 4. Zlín (400), Otrokovice (400), Uherské Hradiště (300).

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na změnu nebo zrušení svozového místa, pokud je na trase méně než 6 osob. V tom případě uhradí zákazníkovi náklady za náhradní dopravu do výše jízdného vlakem 2. třídy, popř. autobusového jízdného.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Klidné letovisko na východním pobřeží ostrova Rhodos (Řecko), ideálně položené mezi dvěma skvosty historie - hlavním městem Rhodem a čarokrásným Lindem - leží u jedné z nejpůvabnějších pláží ostrova s modrou vlajkou za čistotu a krásu pláže. Do letoviska se dostanete nádhernou, několikakilometrovou alejí lemovanou statnými eukalypty. Strhující přírodní scenerie spolu s rybářským přístavem a vyhlášenými rybími tavernami vytváří neodolatelnou kulisu vaší dovolené. Centrum letoviska nabízí dostatek nákupních i zábavních možností, nezapomenutelné jsou rovněž východy a západy slunce nad krásnou zátokou se skalnatým výběžkem. Vzdálenost od letiště je 50 minut.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.