X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Blue Star ***+ - 10/11 nocí

Řecko

>

Rhodos

>

Faliraki

Hotel Blue Star ***+ - 10/11 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
100 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovní

Oblíbený rodinný hotel, který se skládá z menších přízemních nebo patrových vilek, se nachází v letovisku Faliraki (Řecko, Rhodos) a společně s vedlejším hotelem Blue Sea Beach Resort 4* tvoří jeden komplex, který odděluje pouze úzká místní komunikace. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a rovněž veškeré služby a vybavení hotelu Blue Sea Beach – směnárna, Wi-Fi, internetový koutek a sejf (za poplatek), obchod se suvenýry, kadeřnictví, klenotnictví, konferenční místnosti, hlavní restaurace, snack bar i řecká taverna. Hotel má vlastní bazén se slunečníky a lehátky zdarma. Hostům je plně k dispozici sportovní zařízení hotelu Blue Sea Beach včetně animačních programů, dětský bazén a hřiště. Za poplatek je dostupná široká nabídka vodních sportů – paragliding, banana, vodní lyže a jiné. Využijte jedinečnou možnost a vychutnejte si nadstandardní služby hotelu 4* za cenu pobytu v hotelu 3*. Doporučujeme klientům, kteří preferují ubytování s kvalitními službami v klidnější lokalitě, přesto s výhodnou polohou ve větším letovisku s možnostmi zábavy a pouze 1,5 km od aquaparku.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 1100
all inclusive dospělý Na osobu / Na noc 620
all inclusive dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 310
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Příjemně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, centrální klimatizace (15.6. – 15.9.), lednice, TV/SAT, telefon, koupelna, balkon nebo terasa. Klienti mohou využívat služeb hotelu Blue Sea Beach Resort****. Wi-Fi za poplatek.

Stravování

Polopenze: Snídaně a večeře formou bohatého bufetu včetně řeckých specialit a vegetariánského menu v hotelu Blue Sea Beach 4*.

Možnost připlacení all inclusive.

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 1 100 Kč/noc

All inclusive dospělý: 620 Kč/noc

All inclusive dítě 2–14 let: 310 Kč/noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy – úterý/pátek.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Faliraki - jedno z nejznámějších letovisek na ostrově Rhodos (Řecko) - to je dlouhá písečná nebo kamenitá pláž s mnoha zálivy. Faliraki, to jsou nespočetné taverny, bary, diskotéky, obchody, zkrátka rušný život. Faliraki, to jsou vodní a jiné sporty a také dobrý výchozí bod k prozkoumání celého ostrova. Vzdálenost od letiště je 40 minut.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.