X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Electra Palace***** - 7 nocí

Řecko

>

Rhodos

>

Ialyssos

Hotel Electra Palace***** - 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfTenisBazén venkovní

Komfortní hotel renovovaný v roce 2006 leží přímo u písečně-oblázkové pláže s lehátky a slunečníky (zdarma) ve středisku Ialyssos Ialyssos,(Řecko, Rhodos). Nabízí zázemí pro pohodlnou dovolenou včetně lobby s recepcí a směnárnou, Wi-Fi (za poplatek), 3 restaurací (hlavní, italská a čínská), 3 barů, vnitřního vyhřívaného bazénu (od 16 let), TV místnosti, výtahu, minimarketu a prádelny. Osvěžit se můžete ve venkovním bazénu s lehátky a slunečníky (zdarma), pro děti je zde dětský bazén a miniklub, nachází se tu také sportovní zázemí pro tenis, basketbal, volejbal, stolní tenis, ale i pro elektronické hry nebo šipky, za poplatek je možné využít kulečník, masáže nebo saunu. Hotel také pořádá animační programy. Do centra městečka je to asi 1 km, doporučujeme také návštěvu blízkého hlavního města Rhodos.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

výhled na moře Na osobu / Na noc 100
pokoj superior s přímým výhledem na moře Na osobu / Na noc 200
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace, minibar, TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), telefon, sejf, fén, župan a pantofle, koupelna a balkon. Rodinné pokoje (2 místnosti) až pro 4 osoby.

Stravování

All inclusive: Snídaně (7.30−10.00), oběd (12.30−14.30) a večeře (18.30−21.00) formou bufetu, odpolední snack, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00−24.00).

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět

ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

letištní taxy a palivový příplatek

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Výhled na moře: 100 Kč/ noc

Pokoj superior s přímým výhledem na moře: 200 Kč/ noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy – pátek/pátek.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Klidnější letovisko Ialyssos se nachází asi 10 kilometrů na západ od hlavního města na ostrově Rhodos (Řecko), se kterým má pravidelné autobusové spojení. Několik kilometrů dlouhá oblázková pláž navazuje na letovisko Ixia a končí téměř až na letišti. V letních měsících nabízí Ialyssos velmi dobré podmínky pro surfaře. Hotely jsou situovány v klidné části střediska u pobřeží, v okolí je mnoho taveren, kaváren a obchůdků. Ialyssos má bohatou historii, původní starověké sídlo leží na vrcholu hory Filerimos, odkud je krásný výhled na okolní malebnou krajinu.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.