X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Evita Beach*** - 7 nocí

Řecko

>

Rhodos

>

Faliraki

Hotel Evita Beach*** - 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
200 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovní

Nově zrekonstruovaný hotel se nachází jen 200 m od pěkné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Je situován v klidné části oblíbeného letoviska Faliraki (Řecko, Rhodos), přesto však jen 800 m od nepřeberného množství obchůdků, taveren i příležitostí nočního života. Hostům je k dispozici recepce s možností pronájmu sejfu (za poplatek) a Wi-Fi zdarma, restaurace, koktejl bar, snack/pool bar, zahrada s venkovním bazénem s lehátky a slunečníky zdarma (osušky za depozit), dětský bazén, šipky a kulečník (za poplatek). Hotel také pořádá lehké animační programy. Ve Faliraki naleznete též lunapark a velký vodní park s tobogány. Příjemnou dovolenou doplní možnost výletů do krásného hlavního města Rhodos i po celém ostrově.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 1020
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Nově rekonstruované dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace, lednice, TV/SAT, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování

All inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, lehký snack (11.00−12.00 a 17.00−18.30), místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00−18.00 a 18.30−23.00).

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam a zpět

ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou

letištní taxy a palivový příplatek

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 1 020 Kč/noc

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Smart Wings - typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, a za příplatek 600 Kč z Prahy a Ostravy- pátek/pátek.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Faliraki - jedno z nejznámějších letovisek na ostrově Rhodos (Řecko) - to je dlouhá písečná nebo kamenitá pláž s mnoha zálivy. Faliraki, to jsou nespočetné taverny, bary, diskotéky, obchody, zkrátka rušný život. Faliraki, to jsou vodní a jiné sporty a také dobrý výchozí bod k prozkoumání celého ostrova. Vzdálenost od letiště je 40 minut.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.