X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Grecian Fantasia Resort *** - 10/11 nocí

Řecko

>

Rhodos

>

Faliraki

Hotel Grecian Fantasia Resort *** - 10/11 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
350 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovní

Příjemný hotel, vedený kanadskými majiteli, je velice oblíbený pro své domácí prostředí. Nachází se 350 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře s lehátky a slunečníky za poplatek. Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a restaurací, 2 bary, Wi-Fi v lobby (5 eur/den), směnárnu a krásný bazén s oddělenou částí pro děti se slunečníky a lehátky zdarma. Do centra letoviska Faliraki (Řecko, Rhodos) je to 200 m, do hlavního města Rhodos 12 km. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky jsou vzdáleny 150 m od hotelu. V blízkosti hotelu se nachází také supermarket a autobusová zastávka. Water park s tobogány a skluzavkami se nachází 2 km od hotelu. Doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Superior pokoj Na osobu / Na noc 130
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, klimatizace (7 eur/den), lednice, TV/SAT, fén a sejf (za poplatek), koupelna a balkon. Rodinné pokoje (až pro 5-6 osob) mají oddělené místnosti.

Stravování

Polopenze: Kontinentální snídaně (8.00−10.00) a večeře (18.00−20.00) formou vyhlášeného bufetu, který tvoří řecká a mezinárodní kuchyně, v nově postavené restauraci.

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Pokoj superior: 130 Kč/noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy – úterý/pátek.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Faliraki - jedno z nejznámějších letovisek na ostrově Rhodos (Řecko) - to je dlouhá písečná nebo kamenitá pláž s mnoha zálivy. Faliraki, to jsou nespočetné taverny, bary, diskotéky, obchody, zkrátka rušný život. Faliraki, to jsou vodní a jiné sporty a také dobrý výchozí bod k prozkoumání celého ostrova. Vzdálenost od letiště je 40 minut.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.