X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Kresten Palace**** - 10/11 nocí

Řecko

>

Rhodos

>

Kalithea

Hotel Kresten Palace**** - 10/11 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
200 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfFitnessTenisBazén venkovní

Hotelový komplex se rozprostírá v krásné rozlehlé zahradě se vzrostlými palmami v letovisku Kalithea (Řecko, Rhodos) . Menší písčito -oblázková pláž s kamenitým podložím je vzdálená 200 m, vstup do moře je z mola nebo přes malou zátoku. Celému areálu dominuje velký bazén s oddělenou dětskou částí a s lehátky a slunečníky zdarma. Hosté mohou využít též Wi-Fi v lobby zdarma, restauraci, pool bar, koktejl bar, à la carte tavernu, dětské hřiště, plážový volejbal, minigolf, stolní tenis, fitness a minimarket. Za poplatek je k dispozici tenis, basketbal, herna, vnitřní jacuzzi a wellness (sauna, masáže a parní lázeň). Připraven je bohatý animační program i řecké večery. Nejbližší obchůdky, taverny a bary jsou vzdáleny asi 500 m od hotelu.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

výhled na moře Na osobu / Na noc 100
výhled na moře rodinný pokoj Na osobu / Na noc 130
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dítě nebo dospělého. Klimatizace (1.6.−30.9.), lednice, TV/SAT, sejf (14 €/týden), fén, koupelna a balkon nebo terasa. Rodinný pokoj (1 místnost) až pro 4 dospělé osoby.

Stravování

Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu.

Cena zahrnuje

• ubytování po příslušný počet nocí

• leteckou přepravu tam i zpět

• letištní taxy a palivový příplatek

• transfery letiště / hotel / letiště

• činnost stálého delegáta

Příplatky

• výhled na moře - 100,- Kč/osoba/noc

• výhled na moře-rodinný pokoj - 130,- Kč/osoba/noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Letovisko Kalithea se nachází 8 km od hlavního města Rhodos (Řecko) a je vyhledávané díky svým písčitým plážím s pozvolným vstupem do moře, které jsou oblíbené především rodinami s dětmi. Pláže jsou také vhodné pro šnorchlování a průzkum zajímavého podvodního života. Turisty láká především blízkost starého centra města Rhodos a na atraktivnosti letoviska se také podílí bývalé italské lázně, které se dočkaly počátkem dvacátého století přestavby v zajímavém orientálním stylu s krásnými zahradami. Za návštěvu také stojí původní vesničky v horách s barevnými domečky z období turecké nadvlády. Vzdálenost od letiště: 10 minut.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.