X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel La Marquise***** 10/11 nocí

Řecko

>

Rhodos

>

Kalithea

Hotel La Marquise***** 10/11 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
250 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfFitnessTenisBazén venkovníBazén vnitřní

Luxusní hotelový komplex se nachází 250 m od krásné písečné pláže, na kterou se dostanete podzemní pasáží v letovisku Kallithea (Řecko, Rhodos). K vybavení patří nádherná vstupní hala s recepcí a lobby barem, několik restaurací, bary, kavárna, Wi-Fi zdarma a internetový koutek (za poplatek). Hlavní dominantou je několik bazénů s lagunami, které prochází celým komplexem, vyhřívaný vnitřní bazén, lehátka u bazénů i na pláži jsou zdarma včetně zapůjčení ručníků. Hotel má výborné sportovní zázemí tenis, squash, biliard, stolní tenis, beach volejbal, vodní gymnastika, fitness, pronájem kol a minigolf. Na pláži nabídka vodních sportů, v nedalekém letovisku Afandou pak milovníci golfu ocení 18ti jamkové hřiště. Hotel doporučujeme náročným klientům, kteří vyhledávají dokonalé služby a vysoký standard.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

all inclusive dospělý Na osobu / Na noc 820
all inclusive dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 410
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, klimatizace, minibar (náplň za poplatek),TV/SAT, DVD/CD přehrávač, sejf, Wi-Fi, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně a večeře formou bohatého bufetu, mezinárodní kuchyně, speciální večerní menu, dětské menu, vinný koutek. Za příplatek all inclusive.

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Travel Service, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna a Prahy (úterý/pátek). Termín 27.9. – 8.10. mají odlet nebo přílet z/do Prahy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Letovisko Kalithea se nachází 8 km od hlavního města Rhodos (Řecko) a je vyhledávané díky svým písčitým plážím s pozvolným vstupem do moře, které jsou oblíbené především rodinami s dětmi. Pláže jsou také vhodné pro šnorchlování a průzkum zajímavého podvodního života. Turisty láká především blízkost starého centra města Rhodos a na atraktivnosti letoviska se také podílí bývalé italské lázně, které se dočkaly počátkem dvacátého století přestavby v zajímavém orientálním stylu s krásnými zahradami. Za návštěvu také stojí původní vesničky v horách s barevnými domečky z období turecké nadvlády. Vzdálenost od letiště: 10 minut.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.