X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Lardos Bay*** - 10/11 nocí

Řecko

>

Rhodos

>

Lardos

Hotel Lardos Bay*** - 10/11 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
180 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovní

Hotel sestávající ze 4 budov je umístěný v pěkné zahradě s palmami a jinou středomořskou vegetací v menším letovisku Lardos (Řecko, Rhodos) . Krásná písčito-oblázková pláž táhnoucí se podél celého letoviska je vzdálená 180 m. Hostům je k dispozici recepce s Wi-Fi (15 €/týden), TV místnost, restaurace, snack/pool bar, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén a houpačky, disco bar, stolní tenis, plážový volejbal a plážový tenis, boccia a šipky. Za poplatek kulečník, videohry, půjčovna kol a minimarket. Hotel pořádá i animační programy. Procházkou po pláži se dostanete až do sousedního Pefkosu s restauracemi, obchůdky i bary (4 km). U hotelu je autobusová zastávka se spojením do Lindosu i do hlavního města Rhodos.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 880
Superior pokoj Na osobu / Na noc 180
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (palanda), klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf (1,5 €/den), fén, koupelna a balkon nebo terasa. Za příplatek renovovaný pokoj superior.

Stravování

Light all inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, 1x týdně řecká večeře, pizza nebo focaccia (10.30−12.30 a 16.00−17.30), místní nealkoholické nápoje (7.30- 1.00), během obědů a večeří také místní pivo a víno.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam a zpět

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

letištní taxy a palivový příplatek

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj - 880,- Kč/osoba/noc


Superior pokoj: 180 Kč/noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy- úterý/pátek.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Nedaleko čarokrásného Lindu s bílými domečky a antickou Akropolí se nachází oblíbené letovisko Lardos. Z klidnějšího Lardosu lze procházkou po pláži dojít do 4 km vzdáleného živějšího Pefkosu, kde najdete nejen obchůdky a taverny, ale i několik barů či diskoték. Lze odtud podnikat i výlety do méně známé jižní části ostrova. Vzdálenost od letiště 80 minut.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.