X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Ledras Beach****

Řecko

>

Rhodos

>

Gennadi

Hotel Ledras Beach****
Typ ubytování
hotel
Strava
polopenze
Doprava
Letecky
Vzdálenost od pláže
200 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovní

Menší rodinný hotel představuje dokonalý ráj v jihovýchodní části Rhodosu daleko od hlučného turistického ruchu. Dlouhá písečně-oblázková pláž s možností pronájmu lehátek a slunečníků se nachází 200 m od hotelu. Lehátka a slunečníky si lze pronajmout také u nedaleké vyhlášené rybí taverny, která se nachází přímo u pláže. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení zdarma, restaurace, a la carte restaurace (za poplatek, nutná rezervace), lobby bar, bar u bazénu, bazén s oddělenou dětskou částí, dětské hřiště, hřiště na plážový volejbal a minimarket. Centrum městečka Gennadi s obchody a několika tradičními tavernami se nachází asi 300 m od hotelu. Klientům, kteří budou chtít proložit odpočinek a relax na pláži výlety po okolí, doporučujeme zapůjčení auta, hotel je ideálním místem k poznávání jižní části ostrova. Navštívit můžete 20 km vzdálený malebný Lindos s bílými domečky a akropolí, překrásnou písečnou pláž Glystra nebo úchvatnou pláž na jihu ostrova – Prasonisi, kde písečná pláž odděluje Egejské a Středozemní moře a kde panují perfektní podmínky pro windsurfing a kitesurfing (k dopravě lze využít i místní bus, který staví v blízkosti hotelu). Hotel doporučujeme méně náročným klientům, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou mimo rušná a přeplněná letoviska.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 1760
výhled na moře Na osobu / Na noc 60
dítě do 2 let Na osobu / Na zájezd 990
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), varná konvice, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), varná konvice, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování

Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu.

All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne občerstvení – snacky, zmrzlina, odpolední káva a zákusek. Neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů, koktejlů (10.00-23.00).

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam a zpět
ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou
letištní taxy a palivový příplatek
transfery letiště/hotel/letiště
činnost stálého delegáta

Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

Pobytová taxa (hradí se na místě) cca 7 eur/pokoj/den.

Příplatky

jednolůžkový pokoj (os/noc): 1 760 Kč

Doprava

Doprava na Rhodos je zajištěna letadly Boeing 737-800 české letecké společnosti Smartwings.
Předpokládaný letový řád (místní časy):
7 nocí:
Praha - Rhodos 18:20 - 22:10, Rhodos - Praha 22:55 - 00:55
Brno - Rhodos 05:00 - 08:35, Rhodos - Brno 09:25 - 11:10


Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.
V ceně letu je jedno odbavené zavazadlo na osobu o hmotnosti do 23 kg a jedno příruční zavazadlo do 8 kg.
Rozměry odbaveného zavazadla - součet jeho délky, šířky a výšky včetně držadel, postranních kapes a koleček nesmí přesáhnout 250 cm.
Rozměry příručního zavazadla - max. 55x45x25 cm.
Sdružování zavazadel (součet hmotností za více osob do jednoho zavazadla) není povoleno.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Tradiční řecká vesnička Gennadi s neopakovatelnou atmosférou se nachází ve spodní třetině jihovýchodní části ostrova Rhodos.
Samotná vesnice Gennadi leží na hlavní silnici, která vede po jihovýchodní straně ostrova od města Rhodos k Prasonisi. Gennadi je dobrý výchozí bod pro cesty na jih Rhodosu. Malé centrum letoviska je tvořeno několika obchůdky, bary
a tavernami. Zdejší dlouhá rovinatá pláž je převážně oblázková. Moře má úžasně azurovou barvu.
Letovisko Gennadi je vyhledáváno i surfaři, kteří míří za svou zábavou na nedalekou pláž Prasonisi. Je ideálním místem pro klidnou a pohodovou dovolenou, jedná se oblast málo dotčenou cestovním ruchem a shonem.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.