X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Lido Star*** - 7 nocí

Řecko

>

Rhodos

>

Faliraki

Hotel Lido Star*** - 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejf

Menší hotel s rodinnou atmosférou má jedinečnou polohu přímo u krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře a možností pronájmu lehátek a slunečníků. Je situován v klidné části letoviska Faliraki (Řecko, Rhodos), přesto však jen 500 m od jeho centra s nesčetným množstvím různých obchůdků, taveren, restaurací i nočním životem. Nejbližší obchůdek je hned naproti hotelu. Hostům je k dispozici recepce s možností pronájmu sejfu (cca 3 €/den), Wi‑Fi u recepce zdarma, TV koutek, restaurace a snack bar u pláže. Když vás lenošení na pláži a pálící slunce přestanou bavit, můžete vyzkoušet některý z vodních sportů nebo si zajít na oběd do jedné z mnoha taveren nabízejících chutné řecké speciality. Vaše děti jistě rády zavítají také do místního lunaparku nebo akvaparku. Díky pravidelnému autobusovému spojení s hlavním městem Rhodos (cca 15 km) můžete poznat, proč se řadí mezi jedno z nejkrásnějších měst a to nejen pro jeho historickou část zapsanou na seznam UNESCO. Doporučujeme nenáročným klientům hledajícím ubytování přímo na pláži s možností nákupů a nočního života.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 940
výhled na moře Na osobu / Na noc 280
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělou osobu nebo 2 přistýlek pro děti do 13 let, klimatizace (cca 7 €/den), lednice, TV/ SAT, fén, koupelna a balkon nebo terasa. Na vyžádání pokoj orientován na mořskou stranu (za příplatek).

Stravování

Polopenze: Snídaně formou bufetu a večeře formou bufetu.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam a zpět

ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou

letištní taxy a palivový příplatek

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 940 Kč/noc

Výhled na moře: 280 Kč/noc

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Smart Wings - typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, a za příplatek 600 Kč z Prahy a Ostravy- pátek/pátek.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Faliraki - jedno z nejznámějších letovisek na ostrově Rhodos (Řecko) - to je dlouhá písečná nebo kamenitá pláž s mnoha zálivy. Faliraki, to jsou nespočetné taverny, bary, diskotéky, obchody, zkrátka rušný život. Faliraki, to jsou vodní a jiné sporty a také dobrý výchozí bod k prozkoumání celého ostrova. Vzdálenost od letiště je 40 minut.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.