X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Loutanis***

Řecko

>

Rhodos

>

Kolymbia

Hotel Loutanis***
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
700 m
Typ pláže
oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovní

Hotel sestává z několika budov rozmístěných v prostorné zahradě s bohatou středomořskou vegetací. Nejbližší pláž je oblázková s pozvolným vstupem do vody a vzdálená 700 m od hotelu. V okolí jsou také písečné a písečně-oblázkové pláže, na dvě z nichž vás 5x denně zdarma odveze hotelový minibus. Hostům je k dispozici recepce s Wi -Fi zdarma a možností pronájmu sejfu, restaurace, bar, snack/pool bar, 2 venkovní bazény s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén a hřiště. 700 m vzdálené centrum Kolymbia (Řecko, Rhodos) nabízí různé obchůdky, restaurace a taverny. Hotel v příznivé cenové relaci je vhodný pro nenáročné klienty.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 660
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Renovované dvoulůžkové pokoje typu superior s možností 1 až 2 přistýlek (palanda), klimatizace (5 €/den), lednice, TV/SAT, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování

All inclusive:
Snídaně (7.00−9.30), oběd (12.30−14.00) a večeře (18.30−20.30) formou bufetu, během dne hot dogy a toasty (10.30−17.30), místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10.30−22.30).

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam a zpět

ubytování příslušné kategorie na 7/10/11 nocí s vyznačenou stravou

letištní taxy a palivový příplatek

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

• jednolůžkový pokoj: 660 Kč/noc

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Smart Wings - typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, z Prahy a Ostravy- úterý/pátek.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Klidné letovisko na východním pobřeží ostrova Rhodos (Řecko), ideálně položené mezi dvěma skvosty historie - hlavním městem Rhodem a čarokrásným Lindem - leží u jedné z nejpůvabnějších pláží ostrova s modrou vlajkou za čistotu a krásu pláže. Do letoviska se dostanete nádhernou, několikakilometrovou alejí lemovanou statnými eukalypty. Strhující přírodní scenerie spolu s rybářským přístavem a vyhlášenými rybími tavernami vytváří neodolatelnou kulisu vaší dovolené. Centrum letoviska nabízí dostatek nákupních i zábavních možností, nezapomenutelné jsou rovněž východy a západy slunce nad krásnou zátokou se skalnatým výběžkem. Vzdálenost od letiště je 50 minut.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.