X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Lymberia*** - 7 nocí

Řecko

>

Rhodos

>

Faliraki

Hotel Lymberia*** - 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
600 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfTenisBazén venkovní

Rodinný hotel je situován v klidné části oblíbeného letoviska Faliraki (Řecko, Rhodos), cca 800 m od jeho centra s bezpočtem obchůdku, taveren i barů. Sestává z hlavní části a depandancí a od písečné pláže je vzdálen asi 600 m. Hostům nabízí recepci s možností pronájmu sejfu (10 €/týden), Wi-Fi v lobby zdarma, internetový koutek (za poplatek), restauraci, lobby bar (není v rámci all inclusive), venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, pool bar, dětské hřiště, tenis, stolní tenis a kulečník (za poplatek). Pořádají se zde také animační programy. Ve Faliraki naleznete též velký akvapark s tobogány. V blízkosti je autobusová zastávka s pravidelným spojením do města Rhodos.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 1020
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje v hlavní části nebo v depandanci s možností 1 přistýlky, klimatizace (v ceně 1.7. − 15.9. v hodinách určených hotelem), lednice, TV/SAT, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování

All inclusive: Snídaně (7.30−10.00), oběd (12.30−14.00) a večeře (19.00−21.00) formou bufetu, lehké občerstvení během dne (pizza, sendvič, zmrzlina), místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10.30−23.00).

Cena zahrnuje

• ubytování po příslušný počet nocí

• leteckou přepravu tam i zpět

• letištní taxy a palivový příplatek

• transfery letiště / hotel / letiště

• činnost stálého delegáta

Příplatky

• jednolůžkový pokoj - 1020,- Kč/osoba/noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Faliraki - jedno z nejznámějších letovisek na ostrově Rhodos (Řecko) - to je dlouhá písečná nebo kamenitá pláž s mnoha zálivy. Faliraki, to jsou nespočetné taverny, bary, diskotéky, obchody, zkrátka rušný život. Faliraki, to jsou vodní a jiné sporty a také dobrý výchozí bod k prozkoumání celého ostrova. Vzdálenost od letiště je 40 minut.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.