X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Marianna Palace**** - 10/11 nocí

Řecko

>

Rhodos

>

Kolymbia

Hotel Marianna Palace**** - 10/11 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
550 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfTenisBazén venkovní

Příjemný hotelový komplex je umístěný jen 550 m od krásné písčito-oblázkové pláže s možností pronájmu lehátek a slunečníků. Pro vaše pohodlí je zdarma k dispozici odvoz na pláž 3x denně. Půvabné zahradě s mnoha olivovníky a jinou středomořskou vegetací dominuje velký bazén s lehátky a slunečníky zdarma (matrace za poplatek, osušky za depozit). Dětem slouží dětský bazén a hřiště. Hotelové vybavení dále zahrnuje recepci s Wi‑Fi (za poplatek), restauraci, bar, pool bar, stolní tenis a volejbal. Za poplatek můžete využít tenisový kurt, kulečník a minimarket. Jednou za dva týdny je pořádán řecký večer s živou hudbou. Nedaleké centrum Kolymbia (Řecko, Rhodos) (1 km) nabízí obchůdky se suvenýry i tradiční taverny a restaurace. Oblíbeným výletním cílem je blízká pláž Tsambika či proslulý Lindos.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace (zdarma 1.7.−30.9., ostatní měsíce 6 €/den), lednice, TV/ SAT, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování

All inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, zmrzlina (13.00−21.00), káva a sušenky (16.30−18.00), místní nealkoholické a alkoholické nápoje (11.00−24.00).

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam a zpět

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

letištní taxy a palivový příplatek

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Smart Wings - typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, a za příplatek 600 Kč z Prahy a Ostravy- úterý/pátek.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Klidné letovisko na východním pobřeží ostrova Rhodos (Řecko), ideálně položené mezi dvěma skvosty historie - hlavním městem Rhodem a čarokrásným Lindem - leží u jedné z nejpůvabnějších pláží ostrova s modrou vlajkou za čistotu a krásu pláže. Do letoviska se dostanete nádhernou, několikakilometrovou alejí lemovanou statnými eukalypty. Strhující přírodní scenerie spolu s rybářským přístavem a vyhlášenými rybími tavernami vytváří neodolatelnou kulisu vaší dovolené. Centrum letoviska nabízí dostatek nákupních i zábavních možností, nezapomenutelné jsou rovněž východy a západy slunce nad krásnou zátokou se skalnatým výběžkem. Vzdálenost od letiště je 50 minut.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.