X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Memphis Beach ***+ 10/11 nocí

Řecko

>

Rhodos

>

Kolymbia

Hotel Memphis Beach ***+ 10/11 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
200 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfFitnessBazén venkovní

Kompletně zrekonstruovaný hotelový komplex se nachází v klidnější části letoviska Kolymbia (Řecko, Rhodos) 200 m od písečně- oblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody. K vybavení hotelu patří recepce s lobby barem, TV místnost, internetový koutek a Wi-Fi připojení u recepce (za poplatek), minimarket a fitness. V zahradě hotelu se můžete osvěžit v bazénu s oddělenou dětskou částí s lehátky a slunečníky a vypít svůj oblíbený drink u pool baru. Hotel nabízí stravování all inclusive, takže si jen můžete bezstarostně užívat sluníčka. V okolí se nachází dostatek možností k nákupům a posezením v místních tavernách a barech nebo krásné procházce proslulou eukalyptovou alejí. Tipem navíc je i nedaleké letovisko Tsampika s nejkrásnější pláží na ostrově a 3 km vzdálené golfové hřiště. Oddychová letní atmosféra tohoto hotelu v blízkosti centra i pláže s širokou nabídkou vodních sportů jsou zárukou ideálně strávené dovolené nejen pro rodiny s dětmi.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 1200
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, klimatizace (zdarma 1. 7. - 31. 8., ostatní měsíce 7 eur/den), lednice, TV/SAT, telefon, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon. Až 2 děti do 15 let na přistýlce pobyt zdarma.

Stravování

All inclusive: Snídaně (7.00−10.30), oběd (12.30−14.30), večeře (19.00− 21.00) formou bohatého bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (do 23.00), káva a čaj, sušenky (15.00−18.00), pro děti zmrzlina (15.00−18.00).

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 1 200 Kč/noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy – úterý/pátek.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Klidné letovisko na východním pobřeží ostrova Rhodos (Řecko), ideálně položené mezi dvěma skvosty historie - hlavním městem Rhodem a čarokrásným Lindem - leží u jedné z nejpůvabnějších pláží ostrova s modrou vlajkou za čistotu a krásu pláže. Do letoviska se dostanete nádhernou, několikakilometrovou alejí lemovanou statnými eukalypty. Strhující přírodní scenerie spolu s rybářským přístavem a vyhlášenými rybími tavernami vytváří neodolatelnou kulisu vaší dovolené. Centrum letoviska nabízí dostatek nákupních i zábavních možností, nezapomenutelné jsou rovněž východy a západy slunce nad krásnou zátokou se skalnatým výběžkem. Vzdálenost od letiště je 50 minut.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.