X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Niriides Beach

Řecko

>

Rhodos

>

Kolymbia

Hotel Niriides Beach
Typ ubytování
hotel

Příjemný hotelový komplex umístěný mezi dvěma krásnými zálivy je ideální zejménapro strávení klidné a nerušené dovolené. V blízkém okolí se nacházejí taverny, barya obchůdky a rovněž zastávka autobusu do města Rhodos a Lindos. Hotel nabízívstupní halu s recepcí, TV místnost, bar, snack bar, restauraci a minimarket. U velkéhobazénu jsou zdarma slunečníky a lehátka, krásná písečná pláž je vzdálena 450 mpříjemné procházky. Pro sportovně založené klienty je k dispozici tenisový kurt, stolnítenis, biliár, volejbal a různé možnosti vodních sportů na pláži. Pro ty nejmenší je zdedětský bazén, hřiště a dětské počítačové hry. Na tento hotel upozorňujeme klienty,kteří upřednostňují oddychovou a klidnou atmosféru rodinných hotelů v nádhernépřírodní scenerii s výhledem na majestátní pohoří Tsampika.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Účelně zařízené pokoje s možností přistýlky, klimatizace (15. 6.–15. 9.), lednice, TV/SAT,
telefon, hudební kanál, koupelna a balkon. Možnost prostornějších rodinných pokojů.

Stravování

Snídaně a večeře formou bohatého bufetu.

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi.
Odlety jsou z Brna.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Klidné letovisko na východním pobřeží ostrova Rhodos (Řecko), ideálně položené mezi dvěma skvosty historie - hlavním městem Rhodem a čarokrásným Lindem - leží u jedné z nejpůvabnějších pláží ostrova s modrou vlajkou za čistotu a krásu pláže. Do letoviska se dostanete nádhernou, několikakilometrovou alejí lemovanou statnými eukalypty. Strhující přírodní scenerie spolu s rybářským přístavem a vyhlášenými rybími tavernami vytváří neodolatelnou kulisu vaší dovolené. Centrum letoviska nabízí dostatek nákupních i zábavních možností, nezapomenutelné jsou rovněž východy a západy slunce nad krásnou zátokou se skalnatým výběžkem. Vzdálenost od letiště je 50 minut.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.