X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Olive Garden*** - 10/11 nocí

Řecko

>

Rhodos

>

Lardos

Hotel Olive Garden*** - 10/11 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
350 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfFitnessTenisBazén venkovníBazén se skluzavkami

Hotel s rodinnou atmosférou je umístěný 350 m od krásné písečně-oblázkové pláže. Sestává z několika budov rozesetých v pěkné zahradě. Hostům je dále k dispozici recepce s Wi-Fi zdarma, restaurace, bar, snack/pool bar, 2 venkovní bazény s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén se skluzavkou, dětské hřiště, volejbal a lehké animační programy. Za poplatek můžete využít tenisový kurt, fitness, wellness (sauna, vnitřní jacuzzi a masáže), kulečník, videohry a minimarket. Letovisko Lardos (Řecko, Rhodos) je vhodné pro klidnou dovolenou, naleznete zde minimarket a 2 taverny. Za nákupy a zábavou vyrazte do sousedního Pefkosu; naopak typicky řeckou poklidnou atmosféru skýtá původní vesnička Lardos (1,5 km směrem do vnitrozemí). Zpestření pobytu nabízí též nedaleký minigolf či motokáry.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Superior pokoj Na osobu / Na noc 150
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj s možností až 2 přistýlek, klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf (10 €/ týden), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování

All inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, lehký snack a zmrzlina (10.00−12.00 a 15.00−17.00), místní koktejly a alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00−23.00).

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam a zpět

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

letištní taxy a palivový příplatek

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Superior pokoj: 150 Kč/noc

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Smart Wings - typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, a za příplatek 600 Kč z Prahy a Ostravy- úterý/pátek.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Nedaleko čarokrásného Lindu s bílými domečky a antickou Akropolí se nachází oblíbené letovisko Lardos. Z klidnějšího Lardosu lze procházkou po pláži dojít do 4 km vzdáleného živějšího Pefkosu, kde najdete nejen obchůdky a taverny, ale i několik barů či diskoték. Lze odtud podnikat i výlety do méně známé jižní části ostrova. Vzdálenost od letiště 80 minut.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.