X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Princess Flora***

Řecko

>

Rhodos

>

Kalithea

Hotel Princess Flora***
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
400 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfTenisBazén venkovní

Hotel sestávající z několika budov rozmístěných v pěkné zahradě je situován pouze 3 km od hlavního města Rhodos (Řecko Kalithea), s historickou částí zapsanou na seznam UNESCO, ale i novou částí s nákupními možnostmi a nočním životem (autobusová zastávka je v blízkosti hotelu). Písečná pláž s nabídkou vodních sportů je vzdálená 400 m. Hostům je k dispozici recepce s Wi -Fi a s možností pronájmu sejfu (obojí za poplatek), TV místnost, restaurace, bar, snack/pool bar, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén a hřiště, minimarket a za poplatek videohry a tenisový kurt. Nedaleko hotelu jsou dva větší supermarkety. Proslulé termální lázně Kalithea jsou vzdálené jen 2 km. Doporučujeme nenáročným klientům.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 940
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (formou palandy), klimatizace (zdarma 1. 7. − 31. 8.), lednice, TV/SAT, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování

Polopenze
Snídaně a večeře formou bufetu.
All inclusive
Snídaně (7.30−9.30), oběd (12.30−14.30) a večeře (18.30−20.30) formou bufetu, lehký snack (10.00−12.30 a 14.30−17.30), místní nealkoholické a alkoholické nápoje, (10.00−22.30, od 17.30 také koktejly).

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět

ubytování příslušné kategorie na 7/10/11 nocí s vyznačenou stravou

letištní taxy a palivový příplatek

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

• jednolůžkový pokoj: 940 Kč/noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety z Prahy, Brna a Ostravy - úterý/pátek.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Letovisko Kalithea se nachází 8 km od hlavního města Rhodos (Řecko) a je vyhledávané díky svým písčitým plážím s pozvolným vstupem do moře, které jsou oblíbené především rodinami s dětmi. Pláže jsou také vhodné pro šnorchlování a průzkum zajímavého podvodního života. Turisty láká především blízkost starého centra města Rhodos a na atraktivnosti letoviska se také podílí bývalé italské lázně, které se dočkaly počátkem dvacátého století přestavby v zajímavém orientálním stylu s krásnými zahradami. Za návštěvu také stojí původní vesničky v horách s barevnými domečky z období turecké nadvlády. Vzdálenost od letiště: 10 minut.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.