X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Rainbow**+ - 10/11 nocí

Řecko

>

Rhodos

>

Město Rhodos

Hotel Rainbow**+ - 10/11 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
400 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovní

Příjemný městský hotel je situovaný v jednom z nejkrásnějších měst Středomoří, poblíž okouzlující staré části Města Rhodos (Řecko, Rhodos), která je zapsaná na seznamu památek UNESCO. Písčito-oblázková pláž je vzdálená asi 400 m od hotelu. Hostům je k dispozici lobby s recepcí a TV, sejf a Wi-Fi v lobby (obojí za poplatek), výtah, restaurace, snack bar a venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Město Rhodos si vás získá svou podmanivou atmosférou s tradičními tavernami, doslova na dosah ruky jsou antické památky nebo malebný přístav. Rušný noční život zde pulzuje až do rána. Doporučujeme nenáročným klientům hledajícím nákupní možnosti a noční vyžití či toužícím po poznání historie města.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 560
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Standardně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace, lednice, TV, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování

All inclusive: Snídaně (7.30−10.00), oběd (12.30−14.00) a večeře (19.00−21.00) formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět

ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

letištní taxy a palivový příplatek

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 560 Kč/noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Zvláštností pulsujícího města rozkládajícího se na severním výběžku ostrova Rhodos (Řecko), který lemují překrásné pláže, je, že ze západní strany je omýváno mořem Středozemním a z východní strany mořem Egejským. Během jeho dlouhé existence prošlo městem mnoho národů, a tak zde dnes najdeme budovy nejen z antiky, ale také známé stavby z doby nadvlády maltézských rytířů, zachovalé turecké památky či židovské město. Za návštěvu stojí určitě i prastarý přístav Manraki, kde vás přivítají dvě sochy – jelena a laně –, které patří k symbolům města. Nechejte se očarovat fascinující atmosférou starého města obehnaného zachovalými původními hradbami se sedmi vstupními branami. Vzdálenost od letiště je 10 až 20 minut.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.