X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Relax

Řecko

>

Rhodos

>

Kolymbia

Hotel Relax
Typ ubytování
hotel

Kompletně zrenovovaný hotelový komplex se rozprostírá v nádherné zahradě plné kvetoucíchexotických rostlin. Najdete ho v tišší části letoviska, pouhých 200 m od obchodníhocentra Kolymbie, do kterého se projdete proslulou eukalyptovou alejí. V okolí hotelu jeněkolik druhů pláží – na nejbližší, písčito-oblázkovou pláž s pozvolným vstupem dovody je to pouhých 150 m. Osvěžení najdete také u bazénu se slunečníky a lehátkyzdarma, pro děti je k dispozici oddělený bazén. Součástí hotelu je dále vstupní halas recepcí, TV a internetový kout, poolbar a restaurace. Ve vedlejším hotelu Mistralmůžete využít tenisové kurty. Tipem navíc je i nedaleká unikátní Tsampika s nejkrásnějšípláží na ostrově a 3 km vzdálené golfové hřiště. Oddychová letní atmosféra tohotohotelu s kvalitním servisem a jeho pěkně upravené prostředí v blízkosti centra i plážejsou zárukou ideálně prožité dovolené nejen pro rodiny s dětmi.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (patrová postel),
klimatizace (červenec–srpen), lednice, TV/SAT, rádio, telefon, koupelna a balkon.

Stravování

ALL INCLUSIVE - Snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, místní alkoholické a nealkoholické
nápoje v neomezeném množství (10.30–23.30). Zmrzlina pro děti (15.00–18.00), káva,
čaj a sušenky (10.30–18.00). Speciální koktejly (21.00–23.30).
Jednou týdně tematická večeře, jednou týdně řecký večer nebo živá hudba.

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi.
Odlety jsou z Brna.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Klidné letovisko na východním pobřeží ostrova Rhodos (Řecko), ideálně položené mezi dvěma skvosty historie - hlavním městem Rhodem a čarokrásným Lindem - leží u jedné z nejpůvabnějších pláží ostrova s modrou vlajkou za čistotu a krásu pláže. Do letoviska se dostanete nádhernou, několikakilometrovou alejí lemovanou statnými eukalypty. Strhující přírodní scenerie spolu s rybářským přístavem a vyhlášenými rybími tavernami vytváří neodolatelnou kulisu vaší dovolené. Centrum letoviska nabízí dostatek nákupních i zábavních možností, nezapomenutelné jsou rovněž východy a západy slunce nad krásnou zátokou se skalnatým výběžkem. Vzdálenost od letiště je 50 minut.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.