X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Rhodos Maris

Řecko

>

Rhodos

>

Kiotari

Hotel Rhodos Maris
Typ ubytování
hotel

Luxusní hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a bungalovů, které jsou situoványdo překrásné zahrady. Písčito-oblázková pláž, na které mohou klienti zdarma využívatlehátka a slunečníky, je přímo u areálu. K hotelovému vybavení patří vstupní hala s recepcía terasou s výhledem na moře, restaurace s řeckou a mezinárodní kuchyní, taverna,kavárna, hotelový a plážový bar, internet café, minimarket, půjčovna aut a motocyklů,dále tři venkovní bazény, jeden krytý bazén, tři tenisové kurty, fi tness, sauna, miniclub,juniorclub, dětské hřiště a mnoho dalšího. Návštěvníci toužící po relaxaci mohou takénavštívit SPA centrum, kde si mohou dopřát uvolňující masáž. Doporučujeme klientům,kteří hledají nerušený odpočinek spojený s prvotřídním servisem.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, klimatizace, minibar,
TV/SAT, rádio, telefon, koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

ALL INCLUSIVE - Snídaně, obědy, večeře formou bufetu. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby
(10.00–24.00), káva, zákusky, ovoce, zmrzlina, občerstvení během dne.

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi.
Odlety jsou z Brna.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Nejjižnější letovisko ostrova Rhodos (Řecko) je proslulé zátokou s kříšťálově azurovou barvou moře, která je zasazena do krásné krajiny. Ve vzdálenosti necelých 15 km se nachází pohádkově krásný Lindos s bohatou tradicí a historií. Přestože se jedná o klidnější letovisko, naleznete zde obchůdky a typické řecké taverny a restaurace. Písčito-oblázková pláž přímo vybízí k odpočinku a těm aktivnějším lze nabídnout širokou škálu vodních atrakcí, vodní lyže nebo parasailing (plachtění v padáku).
Letovisko doporučujeme těm, ktěří chtějí strávit klidnou a odpočinkovou dovolenou u průzračně čistého moře s dobrým zázemím. Vzdálenost od letiště je asi 1 hodina.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého ostrova. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů - klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, který obyvatelé považují za nejpůvabnější místo ostrova a jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas i na odpočinek, koupání a nákupy.
Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které zde turisté nakupují jako suvenýry. První zastávkou je klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás i kouzelné zátoky. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.
Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné uličky a mnoho obchodů se suvenýry.