X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Rhodos Palace

Řecko

>

Rhodos

>

Ixie

Hotel Rhodos Palace
Typ ubytování
hotel

Jeden z nejluxusnějších hotelů na ostrově nacházející se ve vzdálenosti 300 m od písčito--oblázkové pláže nabízí hostům dokonalé pohodlí. V krásné, udržované zahradě senachází hlavní budova se standardními dvoulůžkovými pokoji a několik přilehlýchbudov, kde jsou apartmány a bungalovy pro rodiny s dětmi. K dispozici je vzdušnávstupní hala s recepcí, restaurace, bary, butiky, zlatnictví a kongresové centrum.Luxusní služby poskytuje hotel svým hostům čtyřmi bazény v kaskádovité zahraděs vodopádem – jeden v olympijské velikosti, krytý bazén s úžasnou průhlednou klenboua zimní zahradou, dva venkovní a jeden dětský bazén. Nádhernou zahradou prochází„líná řeka“ a odpočinout si můžete na terasách se slunečníky a lehátky zdarma. Přímopohádkový areál svou polohou, vybavením, vysokou úrovní exteriéru i interiéru a bezchybnýmislužbami vyhoví požadavkům i nejnáročnějších klientů.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Moderní dvoulůžkové pokoje, klimatizace (15. 6.–30. 9.), TV/SAT, telefon, koupelna
a balkon. Na vyžádání junior suity, apartmá a bungalovy.

Stravování

Snídaně a večeře formou bohatého bufetu. Vynikající kuchyně dává hostům – labužníkům
možnost ochutnat speciality nejen řecké, ale i mezinárodní kuchyně.

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi.
Odlety jsou z Brna.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Ixia je velice známé letovisko s krásnými písčito-oblázkovými plážemi, ležící na úpatí hory Filerimos, odkud je nádherný výhled na západní pobřeží a byzantský klášter na ostrově Rhodos (Řecko). Je vzdálené přibližně pět kilometrů od Rhodosu, hlavního města stejnojmeného ostrova. V horkých letních dnech přináší do Ixie příjemné ochlazení severozápadní vítr, díky němuž jsou na pobřeží ideální podmínky pro windsurfing. Ixia nabízí krásné pláže a styl moderního letoviska v kombinaci s historickou částí městečka obklopující starobylé náměstí.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.