X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Sabina*** - 7 nocí

Řecko

>

Rhodos

>

Theologos

Hotel Sabina*** - 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
100 m
Typ pláže
oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovní

Hotel je umístěný v pěkně udržované zahradě se vzrostlými palmami v menším letovisku Theologos (Řecko, Rhodos). Původní typicky řecká vesnička stejného jména je vzdálená asi 1 km. Pěkná oblázková pláž je pouze 100 m od hotelu, lokalita je vhodná i pro windsurfing či jiné vodní sporty. Hostům je k dispozici recepce s možností pronájmu sejfu (20 €/týden), Wi-Fi v lobby zdarma, internetový koutek (za poplatek), minimarket, bar, lobby s posezením a TV místnost, restaurace, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, za poplatek kulečník. Pro nejmenší je zde dětský bazén a hřiště. Překrásné hlavní město Rhodos je vzdálené 20 km, nedaleko je také proslulé Údolí motýlů či třeba pštrosí farma. Výhodou je i krátký transfer z letiště.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 320
Večeře dospělý Na osobu / Na noc 280
Večeře dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 140
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace (za poplatek), lednice, TV/SAT, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně: Kontinentální snídaně formou bufetu.
Polopenze: Možnost dokoupení večeří formou bufetu.

Cena zahrnuje

• ubytování po příslušný počet nocí

• leteckou přepravu tam i zpět

• letištní taxy a palivový příplatek

• transfery letiště / hotel / letiště

• činnost stálého delegáta

Příplatky

• jednolůžkový pokoj - 320,- Kč/osoba/noc

• večeře - 280,- Kč/osoba/noc

• dítě 2-12 let - 140,- Kč/osoba/noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Malé letovisko Theologos je necelých 5 kilometrů jižně od letiště a cca 15 km od hlavního města Rhodos. Pláže u Theologosu jsou velmi široké, písečno-oblázkové, s pozvolným přístupem do moře. V městečku najdete taverny, obchůdky se základním sortimentem, středisko Theologos lze doporučit pro ty, kteří na dovolené hledají klidný odpočinek s dobrou dostupností – u střediska je silnice spojující jih a sever ostrova a dostanete se po ní kamkoliv na Rhodu velmi rychle.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.