X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Solemar*** - 7 nocí

Řecko

>

Rhodos

>

Ixie

Hotel Solemar*** - 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
300 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiTenisBazén venkovní

Hotel se nachází 300 m od písečně-oblázkové pláže a je situován v turisticky nejoblíbenější části Ixia (Řecko, Rhodos),která nabízí bohatý společenský život. Předností tohoto hotelu je pěstěná zahrada plná subtropické vegetace s velkým bazénem s dětským brouzdalištěm a terasou se slunečníky a lehátky zdarma. Samozřejmostí je i pool bar s ochotným personálem, který je vám kdykoliv ochoten připravit osvěžující nápoje. Hotel nabízí recepci s možností pronájmu sejfu (za poplatek), Wi-Fi v lobby (za poplatek), restauraci, TV místnost, výtah, videohry (za poplatek) a dětské hřiště, na pláži je bohatá nabídka vodních sportů. V dosahu areálu se nachází tenisové kurty a minigolf. Překrásné město Rhodos je vzdálené jen asi 5 km od hotelu.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 860
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace (v ceně 15. 6. − 15. 9. ), lednice, TV/SAT, telefon, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování

Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu, výborná domácí kuchyně.

All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehký snack a zmrzlina, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00−23.00).

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět

ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

letištní taxy a palivový příplatek

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 860 Kč/ noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy – pátek/pátek.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Ixia je velice známé letovisko s krásnými písčito-oblázkovými plážemi, ležící na úpatí hory Filerimos, odkud je nádherný výhled na západní pobřeží a byzantský klášter na ostrově Rhodos (Řecko). Je vzdálené přibližně pět kilometrů od Rhodosu, hlavního města stejnojmeného ostrova. V horkých letních dnech přináší do Ixie příjemné ochlazení severozápadní vítr, díky němuž jsou na pobřeží ideální podmínky pro windsurfing. Ixia nabízí krásné pláže a styl moderního letoviska v kombinaci s historickou částí městečka obklopující starobylé náměstí.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.