X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Summer Dream*** - 7 nocí

Řecko

>

Rhodos

>

Theologos

Hotel Summer Dream*** - 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
500 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarBazén venkovní

Útulný hotel leží 500 m od písečně-oblázkové pláže, je složen z hlavní budovy a dvou přilehlých budov. K hotelovému vybavení patří recepce, restaurace, bary, venkovní bazén, dětský bazén a terasa s lehátky a slunečníky zdarma. Internetové připojení v lobby zdarma. Jedenkrát do týdne se zde pořádají karaoke večery. Nedaleko odsud se nachází proslulé údolí motýlů, jehož návštěva bude patřit k nezapomenutelným zážitkům z Vaší dovolené. Klienti toužící po poznávání nebo zábavě mohou zavítat do Rhodu, zastávka autobusu se nalézá nedaleko hotelu. Cenově výhodnou nabídku s výborným poměrem kvality a ceny doporučujeme zejména dvojicím.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 390
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, klimatizace (15.6.-15.9.), TV/SAT, minilednice, koupelna, balkon nebo terasa. Na vyžádání rodinné pokoje a apartmány.

Stravování

All inclusive: Snídaně (7.00-9.30), oběd (12.30-14.00) a večeře (19.00-21.00) formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje.

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Odlety jsou z Brna na Rhodos (pátek /pátek).
Za příplatek 600 Kč zajišťujeme i odlety pravidelnými linkami české letecké společnosti Smart Wings z Prahy na Rhodos (pátek / pátek).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Malé letovisko Theologos je necelých 5 kilometrů jižně od letiště a cca 15 km od hlavního města Rhodos. Pláže u Theologosu jsou velmi široké, písečno-oblázkové, s pozvolným přístupem do moře. V městečku najdete taverny, obchůdky se základním sortimentem, středisko Theologos lze doporučit pro ty, kteří na dovolené hledají klidný odpočinek s dobrou dostupností – u střediska je silnice spojující jih a sever ostrova a dostanete se po ní kamkoliv na Rhodu velmi rychle.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.