X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Sunshine Rhodos**** - 10/11 nocí

Řecko

>

Rhodos

>

Ialyssos

Hotel Sunshine Rhodos**** - 10/11 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiFitnessTenisBazén venkovníBazén se skluzavkami

Příjemný hotel leží přímo u písečně-oblázkové pláže v letovisku Ialyssos (Řecko, Rhodos). Skládá se z hlavní budovy a 7 přilehlých budov. Klientům je k dispozici bohaté zázemí hotelu – recepce s lobby, TV místnost, internetový koutek a Wi-Fi (za poplatek), 3 venkovní bazény s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén se skluzavkou, hlavní restaurace, řecká a italská taverna, bar, pool bar, minimarket a obchůdek se suvenýry, animační programy pro děti a dětské hřiště, kadeřník, nehtové studio, kosmetika, masáže, sauna. Nechybí také sportovní možnosti a animační programy – řecký večer, živá hudba, lekce aerobicu a aquaerobicu, šipky, lukostřelba, stolní tenis, 3 tenisové kurty, minigolf, vodní pólo, plážový volejbal, boccia, fitness. Hotel je skvělým výběrem pro rodiny s dětmi, na své si zde však přijdou všechny věkové kategorie, které zde najdou bohaté vyžití.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

výhled na moře Na osobu / Na noc 200
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, klimatizace (01.6.-30.9.), lednice, TV/SAT, sejf, fén, koupelna a balkon. Na vyžádání rodinné pokoje s možností dvou přistýlek.

Stravování

All inclusive: Snídaně (7.00- 10.00), oběd (12.30-14.30) a večeře (19.00-21.30) formou bufetu, odpolední snack a zmrzlina (12.30-16.00). Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (9.00-1.00).

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Odlety jsou z Brna na Rhodos (úterý /pátek).
Za příplatek 600 Kč zajišťujeme i odlety pravidelnými linkami české letecké společnosti Smart Wings z Prahy na Rhodos (úterý / pátek).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Klidnější letovisko Ialyssos se nachází asi 10 kilometrů na západ od hlavního města na ostrově Rhodos (Řecko), se kterým má pravidelné autobusové spojení. Několik kilometrů dlouhá oblázková pláž navazuje na letovisko Ixia a končí téměř až na letišti. V letních měsících nabízí Ialyssos velmi dobré podmínky pro surfaře. Hotely jsou situovány v klidné části střediska u pobřeží, v okolí je mnoho taveren, kaváren a obchůdků. Ialyssos má bohatou historii, původní starověké sídlo leží na vrcholu hory Filerimos, odkud je krásný výhled na okolní malebnou krajinu.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.