X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel The Residence**** - 7 nocí

Řecko

>

Rhodos

>

Ialyssos

Hotel The Residence**** - 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
50 m
Typ pláže
písečno-oblázková
Typ pláže
- pláž povrch vyhled -
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovní

Hotel určený pouze pro dospělé osoby (od 16 let) se skládá ze dvou budov oddělených místní komunikací a leží jen asi 50 m od písečně-oblázkové pláže. Hostům je k dispozici recepce, sejf na recepci (za poplatek), lobby s internetovým koutkem a Wi-Fi (za poplatek), venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, pool bar, noční bar, restaurace s prvky show cooking (vaření před zraky hostů), a la carte restaurace, čínská a la carte restaurace, stánek s fast food, stolní tenis, šipky, kulečník (za poplatek), animační programy. Za poplatek možnost využití fitness, sauny a spa centra v hotelu Forum Beach. Během procházek nedalekým centrem městečka Ialyssos (Řecko, Rhodos) se můžete zastavit v některé z mnoha taveren či barů nebo si na památku zakoupit pěkný suvenýr. Doporučujeme také návštěvu hlavního města Rhodu s okouzlujícím historickým centrem.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Superior pokoj Na osobu / Na noc 160
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 990
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Pohodlně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek a pokoje typu superior s možností jedné přistýlky, klimatizace, lednice, TV, telefon, sejf (za poplatek), koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování

All inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.00-23.00).

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Odlety jsou z Brna na Rhodos (pátek /pátek).
Za příplatek 600 Kč zajišťujeme i odlety pravidelnými linkami české letecké společnosti Smart Wings z Prahy na Rhodos (pátek / pátek).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Klidnější letovisko Ialyssos se nachází asi 10 kilometrů na západ od hlavního města na ostrově Rhodos (Řecko), se kterým má pravidelné autobusové spojení. Několik kilometrů dlouhá oblázková pláž navazuje na letovisko Ixia a končí téměř až na letišti. V letních měsících nabízí Ialyssos velmi dobré podmínky pro surfaře. Hotely jsou situovány v klidné části střediska u pobřeží, v okolí je mnoho taveren, kaváren a obchůdků. Ialyssos má bohatou historii, původní starověké sídlo leží na vrcholu hory Filerimos, odkud je krásný výhled na okolní malebnou krajinu.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého Rhodu. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů, klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas na odpočinek, koupání i nákupy.

Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Ostrůvek o délce 13 km a šířce 8 km leží takřka až u Turecka. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které turisté nakupují jako suvenýry. První naší zastávkou bude klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás kouzelné zátoky v kontrastu s drsnou přírodou. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.

Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu navštívíte nejdůležitější město ostrova ležící v jeho špičce. Uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné spletité uličky a mnoho obchodů se suvenýry.