X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Yota Beach

Řecko

>

Rhodos

>

Vlicha

Hotel Yota Beach
Typ ubytování
hotel

Přátelský rodinný hotel nacházející se 30 m od pláže poskytuje svým návštěvníkůmskutečný oddech, relax a pohodu. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a barem,restauraci s nabídkou tradičních řeckých pokrmů a poolbar, kde si můžete posedětu vynikajícího koktejlu nebo si vychutnat polední siestu. Sluneční terasa se slunečníkya lehátky zdarma, které lákají k zaslouženému prázdninovému odpočinku, obklopujebleděmodré vody bazénu. Na nádherné písčito-oblázkové pláži je možné využít širokénabídky vodních sportů nebo můžete podniknout plavbu lodí podél pobřeží s kouzelnýmizátokami, které zvou k pikniku a koupání v azurově modrém moři. Nedaleko hotelu jezastávka autobusu do města Lindu, které je někdy nazývané „zkamenělým snem“ a jeplné historických památek. Výborná poloha přímo u jedné z nejhezčích pláží v objetípřekrásné přírody a blízkost klenotu ostrova Lindu jsou hlavním předpokladem prostrávení ideální dovolené.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Příjemné dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (palanda), ventilátor, klimatizace
(za poplatek 7 eur/den), lednice, TV, koupelna a balkon. Všechny pokoje mají výhled
na moře a nacházejí se v prvním nebo druhém patře.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře servírované (možnost výměny za oběd). Vynikající řecká
kuchyně v tradiční vyhledávané taverně.

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi.
Odlety jsou z Brna.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Na ostrově Rhodos (Řecko) v zátoce Vlicha Beach se nachází několik hotelů, restaurací a taveren, bar a dva supermarkety s potravinami a suvenýry. Toto místo doporučujeme především klientům, kteří nechtějí dělat nic jiného než relaxovat a užívat si jednoduchých věcí v životě - plavání na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, čerstvých ryb, vynikajících salátů v tavernách na pláži, večeří pod hvězdami a jednoho či dvou drinků v místním baru. Jen 4 km je to do Lindu, klenotu ostrova, plného historických památek. Tato malá magická vesnice je celou sezónu zalitá sluncem - tak proč se nepodívat právě sem? Vzdálenost od letiště je asi 1 hodina.

Fakultativní výlety

Okruh kolem ostrova
Tento celodenní výlet je určen pro ty, kdo chtějí poznat krásy a zajímavá místa celého ostrova. Navštívíte zříceniny antického Kamiru a Údolí motýlů - klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů se stovkami motýlů. Cestou se zastavíte na ochutnávku výborných místních vín. Potom se přesunete do kouzelného Lindu, který obyvatelé považují za nejpůvabnější místo ostrova a jehož dominantou je akropole a chrám bohyně Athény. Cestou projedete jedněmi z nejkrásnějších vesnic a zastavíte se i v továrně na keramiku. Budete mít čas i na odpočinek, koupání a nákupy.
Plavba lodí na ostrov Symi
Plavba na ostrov Symi, který je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Zdejší obyvatelé se živí lovem mořských hub, které zde turisté nakupují jako suvenýry. První zastávkou je klášter Panormitis s kostelem archanděla Michaela. Potěší vás i kouzelné zátoky. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami.
Město Rhodos
Během tohoto půldenního výletu uvidíte nejen antické, středověké a moderní památky, ale i další krásná místa. Poradíme vám, kde dobře nakoupit a dát si chutné jídlo. Uvidíte zbytky akropole, stadionu a malého divadla v antické části města Rhodu, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné uličky a mnoho obchodů se suvenýry.