X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Santorini-Paros-Naxos**

Řecko

PAROS • NAXOS • SANTORINI

Návštěva více ostrovů patří k naší jedinečné nabídce.

Ze Santorini se přeplavíte na ostrov Paros, kde strávíte 3 noci. Paros je jedním z největších kykladských ostrovů, skýtá v sobě jedinečné exotické scenérie, písečné i skalnaté pláže a velmi příjemné klima. Určitě se nechte zlákat úchvatnou atmosférou přístavu Piso Lavadi, kde vám čerstvé plody moře skočí rovnou na talíř a kde nenavštívit zdejší taverny by byl hřích. Odpočinout si tady můžete na písečné pláži omývané křišťálovým mořem. Projděte se labyrintem uliček hlavního města Parikia a navštivte chrám Paraportiani se stovkou portálů. Vydejte se do nejvýše položené vesničky ostrova - Lefkes, která tvoří jeden velký skanzen známé kykladské architektury. Dalším místem vašeho pobytu se stane na 3 noci ostrov Naxos, nejúrodnější a nejzelenější ostrov kykladského souostroví, s nejdelšími plážemi, s nejvyšší horou mezi okolními ostrovy. Zde se musíte vyfotit u dominanty ostrova, kterou je portál nedostavěného Apollonova chrámu – doporučujeme navštívit toto magické místo při západu slunce. K nejzajímavějším památkám ostrova patří ve Fleriou Melanes sochy dvou mladíků, které jsou ponechané tam, kde je umělci v 7. – 6. století př. l. začali sochat. Objevte zdejší lom na bílý mramor, jenž vysvětluje všudypřítomné bílé sošky. Kouzlo kykladských vesnic poznáte v pitoreskní vesničce Tragea v samotném srdci nádherných olivových hájů nebo v podhorském Moni s prazvláštní budovou kostela Panagia Drossiani nebo ve zcela tradiční vesnici Apiranthos s úzkými uličkami. Cestu zakončíte na ostrově Santorini, kde pobudete 4 (nebo 5) nocí, můžete se zde kochat malebnými bílými domky a úchvatnými plážemi, které jsou díky dávné vulkanické činnosti odlišné ve zbarvení písku a kamenů, jde o bohatou paletu barev od bílé přes rudou až po černou. Tento výlet bude jistě patřit k nezapomenutelným zážitkům z vašich cest.
Santorini-Paros-Naxos**

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 870
příplatek hotel 3* Na osobu / Na noc 290
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.
Kompletní tabulka katalogových cen

Program zájezdu

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace (za poplatek), koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

Cena zahrnuje snídaně.

Cena zahrnuje

• Leteckou přepravu tam i zpět na Santorini,
• ubytování ve 2* hotelu (nebo za příplatek ve 3*) se snídaní
• transfery letiště/přístav/hotel/letiště
• lodní lístek třídy C na Paros, Naxos, Santorini
• český delegát na Santorini

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Travel Service, typ letadla Boeing 737. Odlety z Brna a Ostravy, za příplatek 600 Kč/ osoba z Prahy - pátek/úterý.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy