X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel RK Beach****

Řecko

>

Santorini

>

Kamari

Hotel RK Beach****
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovní

Nově renovovaný hotel ve stylu tradiční kykladské architektury doplněný o moderní prvky leží u krásné písčito -oblázkové pláže v centru letoviska Kamari (Řecko, Santorini). Hostům jsou k dispozici služby recepce, lobby, Wi -Fi připojení v celém hotelu zdarma, TV místnost, směnárna, restaurace, jídelna, kde se podávají snídaně, pool bar a snack bar. Relaxovat můžete u bazénu s jacuzzi a s lehátkami a slunečníky zdarma. Za poplatek lze využít masáže, manikúry, pedikúry a hlídání dětí. V okolí naleznete taverny, restaurace, bary i obchůdky s tradičními výrobky. Doporučujeme klientům, kteří chtějí strávit pohodovou a odpočinkovou dovolenou v romantickém prostředí s kvalitními službami.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Večeře dospělý Na osobu / Na noc 760
Večeře dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 460
výhled na moře Na osobu / Na noc 610
Superior pokoj Na osobu / Na noc 1670
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Prostorné, esteticky zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi -Fi, telefon, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa. Za příplatek pokoje s výhledem na moře nebo superior s možností 1 přistýlky pro dítě do 12 let.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost připlatit si večeře v hotelové restauraci (servírované menu).

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět

• ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

• letištní taxy a palivový příplatek

• transfery letiště/ hotel/ letiště

• činnost stálého delegáta

Příplatky

Výhled na moře: 610 Kč/noc

Superior pokoj: 1 670 Kč/noc

Večeře: 760 Kč/noc

Večeře dítě 2–12 let: 460 Kč/noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Travel Service, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna a Ostravy, za příplatek 600 Kč/ osoba z Prahy – úterý/pátek. Termíny 31.05. - 10.06. a 23.09. - 04.10. odlet z Prahy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Pokud upřednostníte pro svou dovolenou trochu živější místo, čeká na vás za mohutným skalním výběžkem městečko Kamari – nejpopulárnější letovisko ostrova. Nečekejte ale velké hotelové komplexy, spíš městečko s penziony a menšími
rodinnými hotely. Místní pláž je dlouhá více než tři kilometry. Pokud si chcete dopřát večeře z čerstvých ryb a jiných plodů moře, jste na správném místě. Na výlet do hlavního města Fira to také nemáte daleko, jen 10 kilometrů, takže o zábavu a nezapomenutelné výhledy je postaráno.

Fakultativní výlety

Lodí po stopách sopečného bohatství
Náš lodní výlet začne v přístavu Athinios, odkud se vydáme na lávový ostrov Nea Kameni. Pěší stezkou dojdeme k dosud aktivnímu sopečnému kráteru. Poté na nás čekají horké prameny ostrova Palea Kameni. Budeme mít možnost si zde zaplavat v sulfurově zelených vodách. Vydáme se k místu, které bylo kdysi součástí Santorini, k ostrůvku Thirassia, kde si odpočineme. Na zpáteční cestě se nám naskytne pohled na skalní útesy a dechberoucí scenérie u známé vesničky Oia


Lávové ostrůvky a západ slunce
Program tohoto lodního výletu je romantičtější variantou předchozího. Na jeho účastníky také čekají ostrovy Nea Kameni, Palea Kameni a Thirassia. Na konci ale loď zamíří do přístavu Amoudi, odkud už je to jen pár kroků do vesničky Oia k vychutnání prý nejkrásnějšího západu slunce na světě.


Požitkářská večerní plavba
Přivítáme vás na palubě uvítacím koktejlem a kapitán bude loď navigovat tak, aby nám ukázal úžasné pohledy na sopečný kráter. Posádka lodi mezitím přichystá lahodnou večeři formou bufetu. A pak už jen budeme sledovat, jak se obzor zbarvuje dočervena a slunce mizí v moři.


Tradiční vesnice a západ slunce
Odpolední cesta autobusem napříč vískami se sladkou tečkou v podobě západu slunce v městečku Oia. První zastávka bude v Mesa Gonia známé jako „město duchů“. Dále v Pyrgosu s jeho kykladskou architekturou. Uvidíme starou aristokratickou vesnici Imerovigli vybudovanou na kráteru a ruiny hradu Skaros. Nakonec se necháme unést západem slunce v místě, kam jezdí i umělci hledat inspiraci ve strhující kombinaci západu slunce, překrásné krajiny a originální architektury.


Za dávnými časy
Autobusový výlet po významných historických místech Santorini. V cíli nás čeká archeologické centrum ostrova, minojské městečko Akrotiri. Naše cesta povede na jih ke klášteru proroka Eliáše postavenému na nejvyšším místě Santorini. Dále do tradiční vesničky Megalochori. Osvěžíme se na krásné pláži s černým pískem a odtud zamíříme do místního vinařství okusit i tuhle stránku ostrova.


Koupání na nejhezčích plážích
Tento výlet je určen pro ty, kteří se nemohou nabažit krásného koupání. Z přístavu poplujeme na pláž ostrůvku Aspronisi. Po lehkém občerstvení zastavíme, abychom se ponořili do křišťálově modrých vod Bílé pláže na jihozápadním výběžku ostrova. A nakonec doplujeme na Červenou pláž, kterou zdobí rudé útesy a oblázky stejné barvy.