X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Syrigos-Selini***

Řecko

>

Santorini

>

Kamari

Hotel Syrigos-Selini***
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
250 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarBazén venkovní

Rodinný, jednoduše zařízený hotelový komplex se skládá ze tří budov a nachází se v klidné části letoviska Kamari (Řecko, Santorini) ve vzdálenosti 250 m od široké pláže s tmavým pískem. Hostům je k dispozici recepce, snídaňová jídelna, menší TV místnost a pěkně udržovaná zahrada s bazénem se slunečníky a lehátky zdarma (na pláži za poplatek). Toto ubytování doporučujeme klientům všech věkových kategorií, kteří upřednostní polohu nedaleko živého centra letoviska, blízkost pláže a přátelskou atmosféru menšího hotelu. Toto místo je zároveň vynikajícím výchozím bodem pro výlety za poznáváním krás ostrova Santorini.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Večeře dospělý Na osobu / Na noc 495
Večeře dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 310
Oběd dospělý Na osobu / Na noc 495
Oběd dítě do 12 let Na osobu / Na noc 310
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace (5 eur/den), lednice, koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně: Rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu.
Možnost dokoupení servírovaných obědů nebo večeří (předkrm, hlavní chod a dezert) ve vyhlášené restauraci přímo na pláži.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam a zpět

• ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

• letištní taxy a palivový příplatek

• transfery letiště/hotel/letiště

• činnost stálého delegáta

Příplatky

Oběd: 495 Kč/ noc

Oběd dítě 2-12 let: 310 Kč/ noc

Večeře: 495 Kč/ noc

Večeře dítě 2-12 let: 310 Kč/ noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Travel Service, typ letadla Boeing 737. Odlety z Brna a Ostravy, za příplatek 600 Kč/ osoba z Prahy - pátek/úterý.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Pokud upřednostníte pro svou dovolenou trochu živější místo, čeká na vás za mohutným skalním výběžkem městečko Kamari – nejpopulárnější letovisko ostrova. Nečekejte ale velké hotelové komplexy, spíš městečko s penziony a menšími
rodinnými hotely. Místní pláž je dlouhá více než tři kilometry. Pokud si chcete dopřát večeře z čerstvých ryb a jiných plodů moře, jste na správném místě. Na výlet do hlavního města Fira to také nemáte daleko, jen 10 kilometrů, takže o zábavu a nezapomenutelné výhledy je postaráno.

Fakultativní výlety

Lodí po stopách sopečného bohatství
Náš lodní výlet začne v přístavu Athinios, odkud se vydáme na lávový ostrov Nea Kameni. Pěší stezkou dojdeme k dosud aktivnímu sopečnému kráteru. Poté na nás čekají horké prameny ostrova Palea Kameni. Budeme mít možnost si zde zaplavat v sulfurově zelených vodách. Vydáme se k místu, které bylo kdysi součástí Santorini, k ostrůvku Thirassia, kde si odpočineme. Na zpáteční cestě se nám naskytne pohled na skalní útesy a dechberoucí scenérie u známé vesničky Oia


Lávové ostrůvky a západ slunce
Program tohoto lodního výletu je romantičtější variantou předchozího. Na jeho účastníky také čekají ostrovy Nea Kameni, Palea Kameni a Thirassia. Na konci ale loď zamíří do přístavu Amoudi, odkud už je to jen pár kroků do vesničky Oia k vychutnání prý nejkrásnějšího západu slunce na světě.


Požitkářská večerní plavba
Přivítáme vás na palubě uvítacím koktejlem a kapitán bude loď navigovat tak, aby nám ukázal úžasné pohledy na sopečný kráter. Posádka lodi mezitím přichystá lahodnou večeři formou bufetu. A pak už jen budeme sledovat, jak se obzor zbarvuje dočervena a slunce mizí v moři.


Tradiční vesnice a západ slunce
Odpolední cesta autobusem napříč vískami se sladkou tečkou v podobě západu slunce v městečku Oia. První zastávka bude v Mesa Gonia známé jako „město duchů“. Dále v Pyrgosu s jeho kykladskou architekturou. Uvidíme starou aristokratickou vesnici Imerovigli vybudovanou na kráteru a ruiny hradu Skaros. Nakonec se necháme unést západem slunce v místě, kam jezdí i umělci hledat inspiraci ve strhující kombinaci západu slunce, překrásné krajiny a originální architektury.


Za dávnými časy
Autobusový výlet po významných historických místech Santorini. V cíli nás čeká archeologické centrum ostrova, minojské městečko Akrotiri. Naše cesta povede na jih ke klášteru proroka Eliáše postavenému na nejvyšším místě Santorini. Dále do tradiční vesničky Megalochori. Osvěžíme se na krásné pláži s černým pískem a odtud zamíříme do místního vinařství okusit i tuhle stránku ostrova.


Koupání na nejhezčích plážích
Tento výlet je určen pro ty, kteří se nemohou nabažit krásného koupání. Z přístavu poplujeme na pláž ostrůvku Aspronisi. Po lehkém občerstvení zastavíme, abychom se ponořili do křišťálově modrých vod Bílé pláže na jihozápadním výběžku ostrova. A nakonec doplujeme na Červenou pláž, kterou zdobí rudé útesy a oblázky stejné barvy.