X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Vila Lucia

Řecko

>

Santorini

>

Perissa

Vila Lucia
Typ ubytování
studia
Vzdálenost od pláže
300 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarSejf

Útulný rodinný komplex studií, který je postaven v tradičním stylu kykladské architektury, se nachází 300 m od písečné pláže letoviska Perissa (Řecko, Santorini). Klientům je k dispozici bazén se snack barem, s lehátky a slunečníky zdarma, možnost Wi-Fi připojení u bazénu zdarma. Pláž, která se řadí mezi nejkrásnější na ostrově, je proti větru chráněna vysokými útesy, a je tedy ideální pro plavání a vodní sporty. Centrum letoviska Perissa je vzdáleno pouhých 250 m a naleznete zde spoustu taveren, restaurací, kaváren, barů, ale také obchůdků se suvenýry. Pouhých 100 m od ubytování se nachází 2 stezky, z nichž jedna vás dovede k malému kostelíku Panagia Katefiani v horách a druhá pak na vrchol kopce, z kterého se vám naskytne úchvatný výhled na celé letovisko. Zde také naleznete pozůstatky starověkého města Thira. Doporučujeme klientům, kteří chtějí strávit relaxační dovolenou v romantickém prostředí, ale také těm, kteří rádi podnikají výlety a chtějí poznávat zajímavosti tohoto jedinečného ostrova.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 520
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Pěkně zařízená dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky, klimatizace (za poplatek 5 eur/den), TV/SAT, lednice, kuchyňský kout, sejf (za poplatek 1 eur/ den), fén, koupelna a balkon.

Stravování

Vlastní: Vlastní nebo v místních tavernách. Za poplatek lehké občerstvení (sendviče, omelety, pizza, řecký salát) ve snack baru u bazénu.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam a zpět

• ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

• letištní taxy a palivový příplatek

• transfery letiště/hotel/letiště

• činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkové studio: 520 Kč/ noc

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Travel Service, typ letadla Boeing 737. Odlety z Brna a Ostravy, za příplatek 600 Kč/ osoba z Prahy - pátek/úterý.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Je vedle Kamari nejvýznamnějším letoviskem ostrova. Může se pochlubit nejkrásnější pláží na celém Santorini, která je dlouhá, s tmavým vulkanickým pískem, omývána průzračnou mořskou vodou a také chráněna skalními útesy proti větru. Proto Perissa přímo vybízí k lenošení a odpočinku. K vašemu rozptýlení poslouží plážové restaurace, bary a typické taverny. Vládne zde příjemně klidná atmosféra doplněná řeckým požitkářstvím v podobě dobrého jídla, vína a tradiční řecké hudby.
Na skalním útesu mezi Perissou a Kamari najdete historickou zajímavost: pozůstatky starobylého města Théra.

Fakultativní výlety

Lodí po stopách sopečného bohatství
Náš lodní výlet začne v přístavu Athinios, odkud se vydáme na lávový ostrov Nea Kameni. Pěší stezkou dojdeme k dosud aktivnímu sopečnému kráteru. Poté na nás čekají horké prameny ostrova Palea Kameni. Budeme mít možnost si zde zaplavat v sulfurově zelených vodách. Vydáme se k místu, které bylo kdysi součástí Santorini, k ostrůvku Thirassia, kde si odpočineme. Na zpáteční cestě se nám naskytne pohled na skalní útesy a dechberoucí scenérie u známé vesničky Oia


Lávové ostrůvky a západ slunce
Program tohoto lodního výletu je romantičtější variantou předchozího. Na jeho účastníky také čekají ostrovy Nea Kameni, Palea Kameni a Thirassia. Na konci ale loď zamíří do přístavu Amoudi, odkud už je to jen pár kroků do vesničky Oia k vychutnání prý nejkrásnějšího západu slunce na světě.


Požitkářská večerní plavba
Přivítáme vás na palubě uvítacím koktejlem a kapitán bude loď navigovat tak, aby nám ukázal úžasné pohledy na sopečný kráter. Posádka lodi mezitím přichystá lahodnou večeři formou bufetu. A pak už jen budeme sledovat, jak se obzor zbarvuje dočervena a slunce mizí v moři.


Tradiční vesnice a západ slunce
Odpolední cesta autobusem napříč vískami se sladkou tečkou v podobě západu slunce v městečku Oia. První zastávka bude v Mesa Gonia známé jako „město duchů“. Dále v Pyrgosu s jeho kykladskou architekturou. Uvidíme starou aristokratickou vesnici Imerovigli vybudovanou na kráteru a ruiny hradu Skaros. Nakonec se necháme unést západem slunce v místě, kam jezdí i umělci hledat inspiraci ve strhující kombinaci západu slunce, překrásné krajiny a originální architektury.


Za dávnými časy
Autobusový výlet po významných historických místech Santorini. V cíli nás čeká archeologické centrum ostrova, minojské městečko Akrotiri. Naše cesta povede na jih ke klášteru proroka Eliáše postavenému na nejvyšším místě Santorini. Dále do tradiční vesničky Megalochori. Osvěžíme se na krásné pláži s černým pískem a odtud zamíříme do místního vinařství okusit i tuhle stránku ostrova.


Koupání na nejhezčích plážích
Tento výlet je určen pro ty, kteří se nemohou nabažit krásného koupání. Z přístavu poplujeme na pláž ostrůvku Aspronisi. Po lehkém občerstvení zastavíme, abychom se ponořili do křišťálově modrých vod Bílé pláže na jihozápadním výběžku ostrova. A nakonec doplujeme na Červenou pláž, kterou zdobí rudé útesy a oblázky stejné barvy.