X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Aparthotel Christos **+

Řecko

>

Thassos

>

Limenaria

Aparthotel Christos **+
Typ ubytování
aparthotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceLednice/minibarBazén venkovní

Aparthotel se nachází přímo u vlastní pláže v klidné části letoviska Limenaria (Řecko, Thassos). Pláž je písečná, místy s oblázky, s pozvolným vstupem do moře. Do centra Limenarie lze dojít za nákupy a zábavou pěší chůzi během 15 minut. Hosté mohou využít zahradu s bazénem, snackbar přímo na pláži a tavernu. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži jsou pro klienty aparthotelu k dispozici zdarma (na pláži podmíněno konzumací ve snackbaru). Dům přímo u moře poskytuje možnosti příjemného posezení v udržované zahradě a snackbaru na pláži. Aparthotel vedený pečlivou majitelkou a příjemný rodinný personál si získá všechny milovníky pohodové řecké atmosféry.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 660
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Prostorná dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky, klimatizace (4 Eur/den), lednice, vybavený kuchyňský kout, fén, koupelna a balkon. Všechna studia se nacházejí ve třetím patře domu s přímým výhledem na moře.

Stravování

Servírované kontinentální snídaně, servírované večeře formou menu (salát, hlavní jídlo, dezert).

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 660 Kč/noc

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Travel Service - typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna (pondělí/čtvrtek).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Oblíbené letovisko ležící na jižním pobřeží ostrova Thassos (Řecko) se pyšní dlouhou oblázkovou-písečnou pláží lemovanou pěší promenádou, která vede podél moře až k malému rybářskému přístavu a nadchne každého příjemnou atmosférou s řadou typických řeckých taveren a barů, které vás zvou k večernímu posezení, zábavě, odpočinku a poslechu místního folklóru. V okolí Limenarie se nachází hned několik pláží, z nichž asi nejznámější je pláž Metalia. Vzdálenost od hlavního města Limenas je 45 km.

Fakultativní výlety

Okruh ostrovem / cena: cca 30 €
Celodenní výlet klimatizovaným autobusem je nejideálnější způsob, jak poznat historii, pamětihodnosti, krásy a zajímavosti ostrova Thassos. Během cesty navštívíte klášter Archangelos, poloostrov Aliki s ruinami antického obětního chrámu a dvou starokřesťanských bazilik, malebnou vesničku Panagia, která se nachází na úpatí nejvyšší hory ostrova Ypsarion. Zde si prohlédnete místní kostel, výrobnu olivového oleje a ochutnáte thassoský med. Navštívíte také hlavní město ostrova Thassos - Limenas, a to jeho antickou část - starověký trh Agora. Během cesty je volný čas na oběd a koupání.

Celodenní výlet lodí / cena: cca 30 €
Z výletní lodi uvidíte hlavní přírodní krásy ostrova. Obeplujete část ostrova s možností koupání v křišťálově čistém Egejském moři, na jedné zastávce budete moci také lovit ryby. Vyvrcholením programu je oběd, který vám připraví posádka lodi v době, kdy vás převezou malým motorovým člunem na pláž. Zde budete mít čas ke koupání a potápění. Oběd je podáván na palubě lodi a je zahrnut v ceně výletu.

Celodenní výlet jeepy do hor / cena: cca 35 €
Dobrodružný výlet za poznáním krás, které skrývají místní hory. Tento výlet vám umožní poznat vnitrozemí ostrova a navštívit místa, která znají jen místní obyvatelé. Uvidíte jezera, vodopády a nejvyšší horu Ypsarion (1 204 m). Hlavním cílem je horská vesnice Kastro, kde si prohlédnete starobylý 600 let starý dřevěný kostel a kostnici. Můžete poobědvat v místní taverně a obdivovat výhledy na moře i nejvyšší horu ostrova Ypsarion.