X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Apartmánový dům Lambiris

Řecko

>

Thassos

>

Potos

Apartmánový dům Lambiris
Typ ubytování
apartmány
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibar

Samostatně stojící dům přímo na pláži nabízí hostům příjemný stín v krásné subtropické zahradě s možností využití sprchy se sladkou vodou, večerního posezení či využití lehátek a slunečníků, které jsou v zahradě pro hosty k dispozici zdarma. V roce 2014 prošel dům částečnou rekonstrukcí. Hlavní předností tohoto domu je klidná poloha přímo na břehu moře u písečné pláže místy s oblázky. Vzdálenost od centra městečkaa Potos (Řecko, Thassos), kde naleznete pobřežní promenádu, malé uličky plné obchodů, restaurací a barů, je asi 500 m. Doporučujeme všem, kteří chtějí svou dovolenou strávit v klidném a romantickém prostředí.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 430
Večeře Na osobu / Na noc 370
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

V patře umístěna studia pro 2 osoby, v přízemí apartmány pro rodiny s dětmi (dvě oddělené ložnice), klimatizace (5 €/ den), lednice, kuchyňský kout, TV, balkon nebo terasa.

Stravování

Vlastní: Možnost dokoupení večeří v blízké taverně.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam a zpět

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

letištní taxy a palivový příplatek

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkové studio: 430 Kč/noc

Večeře: 370 Kč/noc

3. neobsazené lůžko v apartmánu: 450 Kč/noc

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Travel Service - typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, Prahy a Ostravy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Půvabné letovisko Potos se nachází na jihu ostrova a rozrostlo se do jednoho z největších letních středisek na Thassosu (Řecko). Přijdou si zde na své všichni, kteří vyhledávají pohodu a romantické procházky, ale i rušný noční život. Nepřeberné množství stylových taveren, barů a kaváren láká ke každodennímu posezení. Pláže Potosu jsou jedny z nejkrásnějších pláží na ostrově, písčité s pozvolným vstupem do moře, což ocení rodiny s dětmi a méně zkušení plavci. K výletům doporučujeme 4 km vzdálenou Limenarii, 12 km vzdálenou horskou vesničku Theologos (známou svými kulinářskými specialitami a vínem) či hlavní město Limenas, vzdálené 47 km.

Fakultativní výlety

Okruh ostrovem / cena: cca 30 €
Celodenní výlet klimatizovaným autobusem je nejideálnější způsob, jak poznat historii, pamětihodnosti, krásy a zajímavosti ostrova Thassos. Během cesty navštívíte klášter Archangelos, poloostrov Aliki s ruinami antického obětního chrámu a dvou starokřesťanských bazilik, malebnou vesničku Panagia, která se nachází na úpatí nejvyšší hory ostrova Ypsarion. Zde si prohlédnete místní kostel, výrobnu olivového oleje a ochutnáte thassoský med. Navštívíte také hlavní město ostrova Thassos - Limenas, a to jeho antickou část - starověký trh Agora. Během cesty je volný čas na oběd a koupání.

Celodenní výlet lodí / cena: cca 30 €
Z výletní lodi uvidíte hlavní přírodní krásy ostrova. Obeplujete část ostrova s možností koupání v křišťálově čistém Egejském moři, na jedné zastávce budete moci také lovit ryby. Vyvrcholením programu je oběd, který vám připraví posádka lodi v době, kdy vás převezou malým motorovým člunem na pláž. Zde budete mít čas ke koupání a potápění. Oběd je podáván na palubě lodi a je zahrnut v ceně výletu.

Celodenní výlet jeepy do hor / cena: cca 35 €
Dobrodružný výlet za poznáním krás, které skrývají místní hory. Tento výlet vám umožní poznat vnitrozemí ostrova a navštívit místa, která znají jen místní obyvatelé. Uvidíte jezera, vodopády a nejvyšší horu Ypsarion (1 204 m). Hlavním cílem je horská vesnice Kastro, kde si prohlédnete starobylý 600 let starý dřevěný kostel a kostnici. Můžete poobědvat v místní taverně a obdivovat výhledy na moře i nejvyšší horu ostrova Ypsarion.