X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Alea****+

Řecko

>

Thassos

>

Skala Prinos

Hotel Alea****+
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfFitnessTenisBazén venkovníBazén vnitřní

Nový hotelový komplex dvoupatrových budov ležící přímo u dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Areál s krásnou zahradou je vzdálen cca 2 km od letoviska Skala Prinos (Řecko, Thassos) a 14 km od přístavu Limenas. Hotel nabízí recepci, restauraci s terasou, bar, 3 bazény s lehátky a slunečníky zdarma i na pláži, snack bar u bazénu, vnitřní vyhřívaný bazén s oddělenou částí s jacuzzi, minimarket, fitness, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), stolní tenis, plážový volejbal, dětské hřiště, miniklub a animační programy. Služby za poplatek: sauna, kosmetický salon, masáže, internetový koutek a Wi-Fi. Kvalitní služby, příjemné prostředí, množství zábavy a sportovního vyžití ocení nejen rodiny s dětmi, ale i nároční klienti.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

all inclusive dospělý Na osobu / Na noc 380
all inclusive dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 190
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, klimatizace, minibar, sejf, TV/SAT, fén, koupelna, balkon nebo terasa. Na vyžádání junior suite a luxury suite s bazénem.

Stravování

Snídaně, večeře formou bufetu. All inclusive (za příplatek), místní a vybrané dovozové alkoholické nápoje a neallkoholické
nápoje.

Cena zahrnuje

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

letištní taxy a palivový příplatek

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Travel Service – typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna a Ostravy (pondělí/čtvrtek).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Skala Prinos - Thassos (Řecko) - leží na půvabném severozápadním pobřeží ostrova. Toto letovisko charakterizují bílé pláže s jemným pískem, zalesněné svahy hor a blankytně modré moře. Atraktivnost městečka dodává přístav s několika obchůdky a tavernami, ze kterého vyjíždějí pravidelně trajekty do krásného města Kavala. Vzdálenost od letiště 56 km + trajekt cca 40 min.

Fakultativní výlety

Okruh ostrovem
Celodenní výlet klimatizovaným autobusem je nejideálnější způsob, jak poznat historii, pamětihodnosti, krásy a zajímavosti ostrova Thassos. Během cesty navštívíte klášter Archangelos, poloostrov Aliki s ruinami antického obětního chrámu a dvou starokřesťanských bazilik, malebnou vesničku Panagia, která se nachází na úpatí nejvyšší hory ostrova Ypsarion. Zde si prohlédnete místní kostel, výrobnu olivového oleje a ochutnáte thassoský med. Navštívíte také hlavní město ostrova Thassos - Limenas, a to jeho antickou část - starověký trh Agora. Během cesty je volný čas na oběd a koupání.
Celodenní výlet lodí
Z výletní lodi uvidíte hlavní přírodní krásy ostrova. Vaše ráno začíná snídaní na palubě lodi. Obeplujete část ostrova s možností koupání v křišťálově čistém Egejském moři, na jedné zastávce budete moci také lovit ryby. Vyvrcholením programu je oběd, který vám připraví posádka lodi v době, kdy vás převezou malým motorovým člunem na pláž, kde budete mít čas ke koupání a potápění. Oběd je podáván na palubě lodi. Cena výletu zahrnuje snídani i oběd.
Celodenní výlet jeepy do hor
Dobrodružný výlet za poznáním krás, které skrývají místní hory. Tento výlet vám umožní poznat vnitrozemí ostrova a navštívit místa, která znají jen místní obyvatelé. První zastávka je věnována osvěžení u vodopádů. Hlavním cílem je horská vesnice Kastro, kde si prohlédnete starobylý 600 let starý dřevěný kostel a kostnici. Můžete poobědvat v místní taverně a obdivovat výhledy na moře i nejvyšší horu ostrova Ypsarion. Cestou zpět projedete kolem přírodního jezera, které se nachází ve vnitrozemí ostrova a poté následuje koupání na jedné z pěkných pláží ostrova.